Zapletený – recenze

To jsem tak jednou courala po Levných knihách a narazila na tuhle knihu, její obálka a anotace mě zaujaly, tak jsem si řekla, že si ji koupím. A rozhodně toho nelituji, protože jsem se při jejím čtení i dost bavila. Příběh mě tak bavil, že jsem ani nemrkla a knihu jsem měla přečtenou.

Anotace:

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. 
Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí,
a jak se zdá, ani na Drewa… 
A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…

Knížka mi doma ležela celkem dlouho, protože jsem buď četla něco jiného, nebo nebylo na čtení čas a nebo nálada. Ale kdybych věděla, že mě bude tak bavit, tak jsem jí přečetla už dávno.

K příběhu:

Kniha je o mladém muži jménem Andrew, ale pro přátele je to Drew. Je úspěšný jak pracovně, tak i u žen. O ženy nemá vůbec nouzi, tedy o sex se ženami. Jelikož si na vztah nepotrpí, tak si vždy vyhlídne nějakou ženu, s tou se vyspí a tím to pro něho končí. Žádné telefonáty ani rande, jen sex na jednu noc. Nikdy nebyl zamilovaný, ani na lásku nevěří, spíš je to pro něho něco jako prokletí.
Jeho sebevědomí nezná hranic, stačí úsměv a ženy mu padají k nohám, nebo rovnou do postele. Žádná ho neodmítla, tedy až na Kate, ta je první. A tím se pro něho stává ještě zajímavější, nejen že je sexy a velmi ho přitahuje a vzrušuje, ale ona si ho dovolila odmítnout, to se mu nestává.
Ještě lepší je, když se Drew dozví, že Kate je jeho nová kolegyně, to je vážně překvapení. Ale příjemné a nebo nepříjemné? Snaží se na ni nemyslet, ale jeho představy o tom, jak s Kate divoce šuká tomu moc nepomáhají, právě naopak. A ještě k tomu se mu stává, že když ji třeba jen vidí, tak se mu postaví a to se mu stává dost často.
Má to však jeden háček, Kate je zasnoubená a rozhodně nepatří k těm, které podvádí. Co s tím? Poradí si nějak Drew a nebo všechno podělá?

Cituji:

Kateiny ruce sevřely deku.
„Bože, ty voníš tak úžasně, že bych tě mohl lízat celou noc.“
Což jsem v podstatě mohl.
Olízl jsem její vlhkou štěrbinu a ona se se sténáním prohnula. Přitiskl jsem jí rukama boky k posteli, znehybnil ji a olízl ji znovu. Zakřičela ještě hlasitěji.
„To je ono, Kate – jen křič.“
Uvědomoval jsem si, že já jsem první muž, který jí tohle kdy dělal. A tím to bylo ještě lepší.

Konec citace

Moc se mi líbilo, že je kniha psaná z pohledu muže. Moc takových knih jsem nečetla a musím říct, že je to vážně dobré. Člověk se vžije do muže lépe, neříkám, že jsou všichni stejní jako Drew.
Musím se přiznat, že mi bylo chvilkama Drewa líto, chvilkama. Kate byla úžasná, jak odolávala útokům sexuchtivého Drewa, ale on se vážně snažil. A to se cení.
V knize je spoustu sexu a erotiky a také sprosťáren a čuňačinek, takže pokud máte rádi tento druh literatury a myslím si, že ano, tak neváhejte a vrhněte se do čtení. Pokud neradi čtete, tak se pro jednou překonejte. Muži mohou knihu koupit své drahé polovičce a myslím, že tím nic nezkazíte. Doporučuji k přečtení.

ko-fi

Zapletený
  • Erotika
  • Příběh
  • Čtivost
5
Sending
User Review
0 (0 )

Reply