Zrzka všem učaruje aneb Blázínek a Bláznivka potřetí a naposledy

Zrzka všem učaruje je třetí a zároveň i poslední díl ze série Zrzka od autorky Alice Claytonové.

Anotace:

Závěrečný díl hravé erotické série Zrzka líčí další eskapády vztahu herečky Grace Sheridanové a jejího kolouška, miláčka Hollywoodu, obdivovaného Jacka Hamiltona.
Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu, ale když režisér požaduje, aby zhubla nejméně sedm kilo, naštve se a veřejně se přizná, jak krutě musí bojovat se svou váhou. Nečekaně si tím získá obrovský klub fanynek, které ji v jejím boji za své křivky podporují. V Grace však postupně sílí podezření, že jim ve skutečnosti nejde ani tak o ni, jako spíš o velikost jejího zadku a jméno onoho záhadného, se kterým spí.
Mezitím se Jack oficiálně stane „Nejpřitažlivějším mužem světa“ a vymetá jeden mejdan za druhým. Grace se sice zapřisáhne, že mu dá prostor, aby mohl najít sám sebe, ale on se zatím z roztomilého Briťáka hbitě mění v rozmazleného hollywoodského spratka. Jackova kariéra začíná dosahovat stratosférických výšin – dokáže ho Grace zachytit, když se zřítí?

Poslední díl byl pro mě nejlepší, protože jsem se konečně dozvěděla, jak to dopadne mezi hlavními hrdiny. A také bylo zajímavé se dočíst o životě vycházející filmové hvězdy, když nezvládne svou slávu a jaké to má potom následky nejen na dotyčného herce, ale i na jeho blízké.

K příběhu:

Grace se proslavila díky hlavní roli v muzikálu, sice o muzikál neprojevilo zájem žádné divadlo, ale přece jen o něho projevila zájem televize a chce na jeho motivy natočit televizní seriál Mabel není normální?. A co je ještě lepší, že si režisér vybral Grace do hlavní role, tedy Mabel, která je vlastně podle Grace i napsaná (předlohu totiž napsal Michael, její dlouholetý přítel). Takže Grace je šťastná a vlastně jí nic nechybí a nic jí netrápí, nebo ano? Ano, protože jinak by to bylo až moc pohádkové a jelikož to není pohádka, ale život, tak jsou tu různá trápení a cože nejvíc Grace trápí? Její přítel Jack. Protože mu sláva stoupla do hlavy a nedokáže se s ní vyrovnat, nebo tedy on si myslí, že jeho způsob je správný, že si vyrazí na mejdan a tam se opije a bude vše v pořádku, ale v životě to takhle bohužel nechodí a i Jack na to časem přijde. Ale nebude už pozdě?
Grace je z Jacka vážně nešťastná, neví co si má počít, naštěstí má však přátele, kteří ji umí pomoct. A dokáže ona pomoct Jackovi?

Jak to tedy nakonec s hlavními hrdiny dopadne? To se dozvíte po přečtení závěrečného dílu.

Cituji:

Béžový sedan.
Béžový sedan.
Záblesky foťáků.
Křik.
„Jack! Jack Hamilton!“
„Jacku! Tady! Jakej byl mejdan?“
„Hele, to je ta zrzka! Grace, že jo? Hej, Grace, podívej se sem!“
„Jacku! Jacku! Jacku! Koliks toho dneska vypil?“
„Hej, Grace, to tys ho tak opila?“

Konec citace

Hlavní hrdinové jsou stále super, jen mě tady celkem štval Jack, chápu, že to takhle mělo asi být, ale stejně mě tu štval ještě někdo víc. A byl to Adam Kasen, ten mi byl vážně nesympatický, protože to byl vlastně on, kdo zavinil Jackovi problémy, ale to už jsem prozradila moc 🙂

Určitě je zajímavé herecké povolání, ale nevím jestli bych to vůbec chtěla zkusit už jen kvůli těm následkům, když neustojí svou slávu a příliš jim to stoupne do hlavy. Ale je mi celkem líto hvězd, když je takhle stíhají paparazziové a nebo fanoušci protože někdy dokáží být vážně potrhlí, takže bych nechtěla být ani hvězda a ani paparazzi.

A ještě se mi líbilo, jak tam byly články z časopisů nebo z blogů, to bylo zajímavý.

Nakonec už jen dodám, že poslední díl byl pro mě vážně nejlepší!

Konečný verdikt:

 

 

ko-fi
Zrzka všem učaruje
  • Hodnocení
5
Sending
User Review
0 (0 )

Reply