Ztracené dívky – recenze

Tak mám další recenzi na komiks, tentokrát je to trochu obsáhlejší kniha, protože tam vystupují tři hlavní hrdinky. A jmenovitě to jsou Alenka (z říše divů), Dorotka (z čaroděje ze země Oz) a Wendy (z Petra pana). Ale rozhodně nečekejte malé, nevinné holčičky, protože roztomilá děvčátka mezitím dospěla a musí řešit nejrůznější věci, tak jako ostatní lidé.
Na začátku se představí Alenka, tedy ona se nepředstaví, ale začíná vyprávění vlastně o světě za zrcadlem. Protože právě zrcadlo provázelo její život. Dozvíme se co dělala téměř celý život, co prožila a že vlastně její život nebyla vůbec žádná pohádka. Protože například zneužití mužem, který byl otcův přítel tedy podle mě vážně není moc hezké.
Dorotka se ukáže také jako zlobivá holka, protože jen co se mihne na scéně, tak podlehne Rolfovi a před hotelem, kde jsou oba ubytovaní se od něho nechá vylízat. I ona vypráví svůj životní příběh, který je plný sexu a chtíče.
A Wendy není o nic lepší, je sice jako jediná vdaná a snaží se zapomenout na své hříchy mládí a udusit je v sobě, ale právě Alenka je chce opět probudit.

Tři ženy, které se nikdy v životě neviděly a vůbec se neznají se náhodou ocitnou ve stejném hotelu a tím začíná příběh plný sexu. Jak už jsem na začátku psala, tak Alenka neměla jednoduchý život, nejdřív byla různě zneužívána a ponižována a potom dokonce skončila v blázinci. Ale vůbec ji to nijak nepoškodilo, žije si velmi dobře. Nejprve se seznámí s Dorotkou, která je velmi žhavá a nebojí se sexu se ženou, naopak ji to velmi vzrušuje.
I Dorotka si zažila mnoho věcí, žila na farmě s nevlastní matkou a otcem, když zatoužila po mužích musela se spokojit s různými pacholky a pomocníky, ale to jí vůbec nevadilo. Jenže potom se jí to vymklo z rukou a musela domov opustit.
A k sobě přizvou i Wendy, která se ze začátku zdráhá a nechce se nechat vtáhnout do orgií, ale nakonec stejně podlehne a určitě nelituje. Když byla ještě dívka seznámila se s Petrem a ten ji naučil tajů sexu a od té doby to chtěla stále, jenže časem si uvědomila, že jsou i jiné věci než jen sex.
Když se spolu tyto tři ženy milují, vyprávějí si příběhy ze svého života. Ale aby jste nebyli na omylu, že tam mají sex jen ženy s ženami, tak třeba i muž s mužem a nebo také každý s každým.

Kniha se mi celkově líbila, příběh byl dobrý, jen konec byl takový divný a kresba se mi místy také moc nelíbila. Ale to je jen můj názor, takže určitě doporučuji k přečtení, pokud chcete vědět jak to bylo doopravdy s Alenkou, Dorotkou a Wendy.

 

 

 

ko-fi

Ztracené dívky
  • Erotika
  • Příběh
  • Kresba
  • Čtivost
4.8
Sending
User Review
0 (0 )

Reply