Vakuová Pumpa

Asi všichni znáte ty vakuové pumpy pro muže. Co, ale takovou vakuovou pumpu pro ženy? Viděla jsem s touto hračkou různé obrázky a videa a prostě jsem to chtěla zkusit. A díky lascivní.cz a růžovému slonu se mi to i povedlo. No musím přiznat, že jsem se těšila nemálo. A tak, když hračka přišla, musela jsem jí co nejdříve vyzkoušet. Obal extra nenadchnul, ale pro úschovu hračky postačí. Nevím, ale jsem asi spíše pro decentní obaly, které na první pohled nekřičí co je uvnitř.

Bohužel, ihned přišlo první zklamání. Pumpa se vůbec nechtěla přichytnout. Ne a ne dokázat vytvořit podtlak. Přeci jen po asi půl hodině zkoušení různých poloh a pozic pumpy, se nám povedlo najít tu správnou. Pak už držela jak přibitá. A podtlak dokázala vytvořit celkem solidní. Nemůžu bohužel s ničím porovnat, ale myslím, že větší už asi o mnoho být nemůže.

Pak se bohužel dostavilo zklamání podruhé. No podtlak je vytvořený, ale co teď? Že by to se mnou něco dělalo, to se říct nedalo. Cítila jsem pouze takové tahání. Inu ještě, že je k této pumpě přibaleno i vibrační vajíčko, to jistě pomůže, mysleli jsme si. Jak šeredně jsme se spletli. Ať už vibrace běželi jakkoliv silně, tak já je téměř necítila, natož aby se mnout dokázali něco dělat.

Ještě není nic ztraceno, vždyť pumpa by měla hlavně prokrvit mušličku a ta by pak měla být citlivější. Bohužel ani to nebylo tak jednoznačné. Zkoušeli jsme pumpu nechat různé časy, ale nepřišlo mi že by to mělo kdovíjak velký vliv. Jen několikrát mi přišlo, že vše vnímám víc než jindy a že je opravdu citlivější.

A tak jsem si přeci jen mohla ještě lépe užít jeho jazýček. I na dotyk hraček a jejich vibrace jsem pak byla vnímavější. A i sex byl o něco intenzivnější.

Párkrát se nám však na druhou stranu stalo, že pumpa se přisála natolik, až to bylo nepříjemné. A nedokázali jsme najít správné místo kde by to nebolelo. Jindy jsme byli tak natěšení a vzrušení, že než jsme dokázali najít správné místo, tak jsme raději pumpu odložili stranou.

Pokud to tedy shrnu. Možná jsem byla natěšená až moc a očekávala zázraky. A možná jsem měla prostě tu smůlu, že mi je pumpa moc velká a já bych potřebovala nějakou menší velikost. Pokud vám bude velikost vyhovovat věřím, že budete mít lepší zkušenost. Podtlak dokáže vytvořit určitě dozajista dost silný. A ač jsou vibrace silné, přišly mi bohužel zbytečné. Citlivost byla větší, ikdyž někdy to bylo sporné. Bohužel z mých zkušeností tuto hračku a také vzhledem k ceně, nemůžu tak úplně doporučit. Ale nad podtlakem nechci přeci jen úplně zanevřít. Přeci jen to bude chtít vyzkoušet ještě jinou pumpu, abych si ověřila, zda je chyba na straně této konkrétní pumpy, nebo zda na mě nebude působit žádná. Teď tedy hodnotím tak jak hodnotím.

A co vy? Máte nějaké zkušenosti s podtlakem?

Klady:                                                                                Zápory:

plus  síla podtlaku                                                                             minus  příliš mi neseděla

plus  síla vibrací                                                                                minus  vibrace

plus  funkčnost                                                                                  minus balení

                                                                  minus funkčnost nebyla vždy

ko-fi
  • Síla podtlaku
  • Síla vibrací
  • Funkčnost vibrací
  • Funkčnost
  • Jak sedí
2.8

Pouze několik úvodních vět

Natěšenost byla veliká. Pak bohužel přišlo zklamání, ikdyž uznávám, že je to především tím že mi nesedla velikost. Ale ta u této hračky dělá hodně. Pokud vám totiž nesedne, nečekají vás vytoužené orgasmy, ale snaha pumpu vůbec přisát. Pokud budete mít však dost trpělivosti i tak nemusíte mít vyhráno a větší citlivost nemusí přijít.

Sending
User Review
4 (3 )

2 Comments - Add Comment

Reply