Anna a Doktor 4. část

Předchozí Kapitola

Reaven: Doktor tě nechává nějakou chvíli vstřebat celou informaci. „Tak a pro dnešek poslední věc. Pokaždé když se posadíte, začnou se vaše svaly v klínu samy od sebe zatínat a povolovat. Časem se vám tím velmi tyto svaly posílí a sex s vámi bude pak pro každého muže nezapomenutelným. Druhý efekt bude ten, že vás to bude nadmíru vzrušovat.“ A opět nechá chvíli, aby to tvoje mysl vstřebala.

Darkmina: Všechny tyto věci má mysl pomalu vstřebává a začínám trénovat své svaly, jak bylo řečeno. Není to nějak moc vzrušující, ale i tak to dělám dál, když mi to pomůže.

Reaven: Doktor nechá melodii stále puštěnou a zatím připravuje některé věci. Tvoje vzrušení ze cviků začíná zesilovat. Ještě stále v transu ti nakáže. “ Vstaňte!“ Vstáváš aniž by sis to uvědomila. Tvé tělo přestává cvičit a ty cítíš úlevu a jak moc jsi v klíně již vlhká. To tě vzruší ještě víc. Nejprve ti doktor obleče kožený korzet pod prsa. A dotáhne ho tak, že můžeš dýchat jen velmi ztěžka. Korzet nejen, že způsobil velmi pěkné zeštíhlení pasu, ale i způsobí že tvoje prsa se nadýmají a vypadají větší. Pak ti nasadí i koženou masku přes obličej. Podobnou jakou měla za trest ta dívka. K masce ti ihned nandá i roubík. Vypadá to jako by tvar roubíku byl ve tvaru penisu. Další na řadu přichází obojek kolem tvého krku. Ten je dotažený tak, že ti komplikuje dýchání. Pohyb hlavou je teď komplikovaný. Najednou ucítíš štípnutí na bradavce a za chvíli na druhé. Bolest tě téměř probere z transu. Doktor si toho všimne. „Tyto svorky na bradavkách vám začínají způsobovat dosud nepoznanou rozkoš.“ A opravdu najednou se bolest misí s rozkoší. Cítíš, že jsi na hraně orgasmu. Mezi svorkami a obojkem natáhne řetízek a napne ho. Teď jakýkoliv pohyb hlavy a pohyb prsou způsobí, že svorky za bradavky zatahají. „A teď finále“ a ukazuje před tebou kovové kalhotky. A uvnitř jsou dva kovové penisy. Tak velký manžel rozhodně nemá. Tvé tělo po nich nehorázně touží. Ale tvoje mysl má strach. Ale je to jedno, v transu se nemůžeš ani pohnout. Doktor ti zvedne jednu nohu, pak druhou. A pak pomalu natahuje kalhotky. Nemůžeš hlavou pohnout, ale cítíš jak se studený kov dotýká tvých kotníků. Pak kolen. Teď už stehen a stále stoupá. Najednou ucítíš kovový dotyk na tvé broskvičce. Pomalu začíná pronikat dovnitř, když se na chvíli zastaví. Nevíš co doktor dělá, ale pak kovový penis začíná pronikat dál. Ale ihned cítíš i druhý, který se začíná dobývat do tvé zadní dírky. Začínáš sténat do roubíku. To je přece špatné. To je nečisté. Zároveň tyhle myšlenky tě dále vzrušují. Za chvíli se penisy v obou tvých dírkách začínají posouvat dále a dále. Dokud necítíš jak moc jsi plná. Pak jen uslyšíš cvaknutí zámku. Najednou ale nic nevidíš. Doktor ti dal přes oči koženou pásku. Nic nevidíš, ale ostatní tvé smysly jsou mnohem citlivější. „Teď se prosím posaďte.“ Slyšíš doktora trochu zdálky. Sedáš si. Tvoje svaly opět začínají pracovat. Teď když objímají kovový penis je to úplně jiný pocit. Cítíš, že by si ihned vyvrcholila, ale doktor to nedovolí. Cítíš se šíleně. Je to mix hromady pocitů. Vzrušení, bolest, stud, hanba a obřího chtíče. Melodie najednou ustane. Trans mizí. Někdo se k tobě sklání a šeptá „Teď na nic nemyslete, ‚všechno je jedno‘ a ‚na ničem nezáleží‘ “ Pak ani nevnímáš jak doktor odchází a ty zůstáváš sama.

Darkmina: To je tak vzrušující, tak ráda bych dospěla vrcholu. Pořádně si to užít, takové pocity jsem nikdy nezažila a vlastně ani takové vzrušení. Je to báječné, když člověk nemusí řešit žádné věci a jen se poddat svému vzrušení a chtíči.

Reaven: Nevíš jak dlouho to trvá když se za tebou ozve hlas „Máte mé svolení k orgasmu.“ Chvíli se odmlčí. „Máte svolení mít orgasmy dalších 10 minut. Uvidíme kolik jich zvládnete.“

Darkmina: Jen to dořekl, první orgasmus přišel jako bouře, téměř mě odrovnal. Jak jsem se vrtěla v extázi, tak řetízek tahal za svorky, které zas tahaly za mé bradavky a to ve mě rozproudilo další orgasmus. Cítila jsem, jak mám mezi nohama vlhko, tedy spíš povodeň. Ale to mě neodradilo od mého vzrušení, právě naopak, nemusela jsem čekat na další orgasmus moc dlouho. Snažila jsem se vzdychat, ale bránil mi v tom roubík. Nevím přesně kolik orgasmů jsem prožila, ale vím, že nikdy jsem nezažila takové jako dnes.

Reaven: Deset minut uběhne rychle jako voda. Další orgasmus už se blíží ale přes hranici to již nejde. „Doufám že se vám líbí váš noční úbor. Ode dneška budete vždy večer oblečená do tohoto a ráno vám maska a svorky budou sundány. Kalhoty, korzet a obojek však budete mít sundány jen výjimečně. S tím tě jedny silné paže nadzvednou a pak se ti napne řetízek. Opět zaúpíš do roubíku a pomalu jdeš tam kam tě někdo za řetízek táhne. Jdeš jen velmi pomalu. Nejen kvůli řetízku, ale i díky těm kovovým penisům uvnitř tebe. A samozřejmě protože také nic nevidíš.

Darkmina: A opět do cely, moc se mi tam nechce. Jsem tam tak opuštěná, chtěla bych tam společnost. Jsem teď tak vzrušená, že bych se ráda s někým pomilovala, sice mám v sobě kovový penis, ale ten je studený, raději bych měla v sobě opravdový. Už ani nevím, kdy naposledy jsem měla styk, ale s manželem se mi to nelíbilo, ten je hrozně hrubý a jde mu jen o sebe. Ach jo.

Reaven: Nějakou dobou trvá než dojdete do cely. Než tvůj průvodce odejde cítíš jeho ruku na prsou. Netušíš o koho šlo, ale slastí se začneš kroutit. Najednou je ruka pryč a ty si leháš. Tvé svaly začínají opět pracovat kolem kovového penisu. Toto bude dlouhá noc.

Darkmina: Ten dotek ve mě opět vyvolal vlnu vzrušení. Ale než jsem se stihla na dotyčného přitisknout, byl pryč. Škoda, přeškoda. Vím, že už tyto myšlenky jsou hříšné, ale byla bych schopna se s ním pomilovat. Při tom pomyšlení zas vlhnu a pomalu se blíží orgasmus.

Reaven: Čas utíká. A spánek nepřichází. Až po době co se ti zdá jako věčnost usínáš.

Darkmina: To je vážně mučení, tak ráda bych usnula. Ale naštěstí po chvilce se mi začínají zavírat oči. Konečně vysvobozující spánek.

Reaven: Za nějaký čas tě však probudí hlasy. „Neblbni, co když se to dozví.“ říká jeden. „A jak by se to dozvěděl, prosím tě. Pojď užijeme si.“ Najednou v každé ruce cítíš něco teplého. Ihned ti je jasné co to je.

Darkmina: Jé, ještě nikdy jsem to nedržela v ruce. Pořádně je musím ohmatat, chtěla bych je vidět. Začnu je oba laskat, hned slyším jak ti muži vzdychají, zřejmě to dělám dobře a tak nepřestávám.

Reaven: Netrvá to dlouho a cítíš jak jsou tvrdí. Najednou ti jeden z nich sundavá roubík. Roubík ihned nahrazuje pravý penis. „Pořádně mi ho vykuř. Jako správná děvka.“ Říká ten jeden. Ty slova tě pohorší a vzruší zároveň.

Darkmina: Snad to zvládnu a neublížím mu, protože to je dnes poprvé. Ale nechutná to špatně. Pomalu ho beru do úst, až je tam téměř celý. Různě saju, lížu a on přiráží. Přijde mi, že to trvalo chvilku a cítím v ústech takovou lepkavou a mazlavou tekutinu, zřejmě ten muž dosáhl orgasmu.

Reaven: Jen co ten muž zachraptí v záchvatu orgasmu, máš co dělat aby jsi zvládla to vše spolykat. Ani nevíš proč, ale to že si toho cizince přivedla k orgasmu ti dělá nesmírně dobře. Začíná ti být zcela jedno jak je to neetické. Ihned ho nahrazuje druhý. Ten ho má snad ještě většího. Chytne tě vzadu za hlavu a naráží si tvoje ústa na svůj penis. Přiráží ho velmi hluboko. Cítíš ho až v krku. „Tak jak se ti líbí můj čurák.“ Houkne na tebe. „Ta má ale pusinku, škoda že nemáme klíče od těch kalhotek, chtěl bych vyzkoušet jakou má tu svojí kundičku.“ Řekne tomu druhému.

Darkmina: Když se v mých ústech objeví nový penis, nezahálím a opět se snažím toho muže přivést k orgasmu. Opět po chvíli slyším jak muž vzdychá a má ústa zaplaví stejná tekutina. Jsem na sebe celkem hrdá, dva muže jsem přivedla k orgasmu, sice se s tím nebudu moct nikde chlubit, ale i tak to není špatné.

Reaven: Ihned ti ústa plní opět roubík. V ústech stále cítíš oba muže. Stále ještě celá nadržená usínáš.

Darkmina: Ve snech mě provází muži a jejich odhalené penisy. Všichni se se mnou chtějí milovat nebo i jiné věci. Je to vážně vzrušující.

Reaven: Ze snů tě vytrhne jak ti někdo vyndá roubík. Ze rtů ti vyklouzne slastný vzdech. Pak ti někdo sundá i pásku z očí. Opět tu je ta dívka. A zase je tu čas snídaně. Máš volné ruce a tak se můžeš najíst sama. Ona čeká až dojíš. Vypadá to, že už ti odpustila. Dokonce se ti zdá, že se na tebe i pousmála.

Darkmina: Dneska mi nemůže nic zkazit náladu, ani ta hrozná snídaně. Jsem ráda, že i dívka má lepší náladu. Jsem zvědavá co mě dnes čeká, už se těším.

Reaven: „Prosím následujte mne. Na dnešní odpolední sezení se musíte připravit.“ Nečekaně promluví ta dívčina.

Darkmina: Připravit? Co mě asi čeká? Už teď jsem vzrušená.

Reaven: Jdeš za dívčinou do místnosti. Je to místnost hned vedle té kde jsi byla osprchovaná. Svlékne ti masku a svorky. Přes korzet si máš navléct takové podivné šaty. To bude nejspíše ten Latex, o kterém doktor mluvil. Přes obojek ještě latexová ozdoba a latexové rukavičky. Potom se máš nazout do zvláštních střevíců. Pak se máš posadit. Ihned po tom co si sedneš ihned poposkočíš jak tvoje svaly začnou pracovat. Nakonec se uklidníš a dívka ti nasadí paruku a nalíčí tě. Pak ti ukáže tvůj odraz. To snad ani nejsi ty. V zrcadle je nějaké sexy stvoření.

Darkmina: Když se vidím v zrcadle nemohu tomu uvěřit. To vůbec nejsem já, ale nějaká jiná žena, moc hezká. Všimnu si, že i dívka na mě kouká se zájmem.

Reaven: Dívčin zájem je opravdu neskrývaný. Začne tě hladit po prsou a líbat na ústa. Pak jen řekne „A teď máte obléct vy mě.“ A ukáže ti stejný úbor jako máš ty. Pomalu jí vysvlečeš. Zjistíš že má na sobě stejný korzet a kalhotky jako ty.

Darkmina: Je moc krásná, ještě nikdy jsem neviděla nahou dívku, tedy kromě sebe a sester, ale těch jsem se nikdy nedotýkala. Když ji začnu hladit a líbat, nebrání se, právě naopak. Je to moc vzrušující, líbáme se, jak o život a při tom se navzájem hladíme.

Reaven: Ona ti vše opětuje. Vidíš na ní chtíč. Chtěli by jste se navzájem nějak uspokojit, ale kalhotky se nedají obejít. Odtrhne se a začne se oblékat. Pomůžeš jí s tím až nakonec vypadáte téměř jako dvojčata. Opět se dáte do mazlení, latex zesiluje veškeré vzrušení i doteky jsou najednou jiné. V tom vás vyruší hlas. Doktorův hlas. „Takto by to nešlo! Ale to si s vámi vyřídím večer. Teď potřebuji, aby jste obsloužily naše hosty u oběda.

Darkmina: Škoda, že jsme nemohly pokračovat a uspokojit se navzájem. Tak snad jindy. Jsem zvědavá jak nás potrestá, o jednom trestu bych věděla. Obsluhovat hosty? A jaké? A v tomhle? Doufám, že tam nebude nikdo známý.

Reaven: Pomalu vás obě odvedou do kuchyně. Tam jsou další dvě stejně oblečené jako vy dvě. Máte za úkol odnést tácy s jídlem do jídelny. Každá dostanete jeden a vydáte se tam. Jdeš jako druhá za tvoji známou.

Darkmina:  Jsem tedy zvědavá co to bude za lidi. Mám trošku strach a také jsem vzrušená.

Reaven: „Pánové jídlo se nese.“ Oznámí Doktor když vejdete. U stolu i s doktorem sedí 6 gentlemanů. Všem tipuješ mezi 28 a 40. Talíře položíte před ně. Chvíli čekáte až dojí. Pak se jen ozve doktor. „Dámy nemáte také hlad?“ Nejprve nevíte co tím Doktor myslel. Pak si všimnete, že pánové se usmívají a sahají si mezi nohy. Jedna z děvčat co neznáš to pochopí jako první a vleze pod stůl. Ostatní jí nasledujete. Pod stolem jste teď 4 a máte krásný výhled na 6 penisů. Nevíte, který patří kterému. A postupně je berete do pusy. Nahoře nad stolem plyne konverzace a občasné sténání. S dívčinou, se kterou jsi se líbala to berete jako soutěž a kouříte jako o závod. Ani nevíš kolikrát se ti kdo udělal do pusy. Pokaždé je to pro tebe skvělý pocit. Nakonec ani nevíte kdo z vás dvou je vítěz. Jak pánové nemohou, odcházejí od stolu. A tak se stane, že jste i dvě na jeden penis. Je to pro tebe něco nového, když se přitom líbáš s jinou dívkou. Nakonec všichni odejdou a vy tak vylézáte z pod stolů. Gentlemanové vás při odchodu plácají po zadcích. Ve dveřích se míjíte s jinými dvěma dívkami. Oni o vás skoro pohledem nezavadí. Ty na nich však můžeš oči nechat. Jejich pohyb v těch botkách mají mnohem ladnější. Prsa vypadají tak velká a pevná. Obleček mají podobný těm vaším, jen sukýnky jsou napevno vyhrnuté, aby byl vidět jejich oholený klín. Domýšlíš se co bude následovat. Když se naposledy otočíš, vidíš jak se 6 opět tvrdých penisů řadí kolem těch dvou. Pak se zavírají dveře, ale sténání dává poznat, že tvoje tušení bylo správné.

Darkmina: Tedy to byl zážitek, moc se mi to líbilo. Škoda jen, že to nemělo ještě nějaké pokračování.

Reaven: Všechny čtyři jdete chodbou, když dvě z vás oddělí. Ty a tvoje „přítelkyně“ jste zavedeni do jedné z cel. Nejspíš přišel na řadu váš trest.

Darkmina: Copak nás asi čeká? Jsem ráda, že tam alespoň nebudu sama.

Reaven: Obě jste potichu ani nedutáte a přemýšlíte nad tím co přijde. Za chvíli přichází Doktor i s jedním z poskoků. Napadne tě jestli to není jeden z těch ze včerejší noci. Při tom pomyšlení se skoro olízneš. Najednou jde všechno ráz naráz. Doktor vydává rozkazy. „Svléknout šaty. Spoutat. Takhle ne, blíž k sobě. Ten speciální roubík. A teď ty svorky!“ Když najednou rozkazy ustanou, jste s dívkou připoutané k sobě tak, že se dotýkáte prsy. Na těch máte svorky, které jsou k sobě připojené a tak sebemenší pohyb je poměrně bolestivý. Hlavy máte také úplně u sebe, tak že se dotýkáte rty. V ústech máte jeden dlouhý roubík ve tvaru penisu, který přechází z jedné pusy do té druhé. Sedíte na zvláštních židlích, ve kterých jsou otvory přímo na místech kde mají být. Nohy máte propletené, tak že se svými přirozeními dotýkáte. Ruce máte spoutané za zády té druhé. Jen to jak sedíte tělo na tělo, ten dotyk jejich rtů, jejích prsou a její broskvičky tě nesmírně vzrušuje. K tomu ten penis v ústech, který se mezi vámi může trochu volně pohybovat. A to, že tvé svaly samovolně opět pracují tě přivádí téměř k šílenství. Pak už jen cítíš jak se ti obě spodní dírky plní, díky té blízkosti cítíš, že dívka je na tom stejně. Když jsi úplně zaplněná, oba umělé penisy ve tvých útrobách se začnou pohybovat. Je to úžasné, už jen téměř to stačí, aby jsi vyvrcholila, pokud by tvé tělo mohlo. Najednou tam ucítíš něco jako štípnutí. To když z obou umělých penisů projde slabý proud do tvého těla. Je to tak nečekané, že sebou cukneš. To má za následek bolestivé trhnutí svorek. Zaúpíš do roubíku. Dívka podobně. Netrvá to však dlouho a uklidníš se. V tom však do roubíku vyjekne dívka a zavrtí se, opět ty svorky. A tak se to stále opakuje. Nesmírné vzrušení a téměř orgasmus i přes to, že je tvému tělu zakázán. Vždy když je vrchol v dohlednu přijde elektrický šok, který celé vzrušení zhatí spolu s bolestí z bradavek. Doktor pak odchází. Jeho poslední slova než se ocitnete ve tmě jsou. „Snad si dosyta užijete dnešní společnou noc.“


Následující Kapitola
ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply