Cindy recenzuje – Anální dildo Black Stud

Zdravím lidičky. Od Paní jsem dostala za úkol napsat recenzi na anální dildo Black Stud. Paní mi recenzi samozřejmě před vydáním zkontroluje a zcenzuruje, pokud bych psala cokoliv špatně. Zároveň musím psát samozřejmě v ženském rodě. Jsem přeci Cindy, ale ostatně na to jsem si již zvykl…a.

Dildo jsem dostala od své Paní, a mám za něj prý poděkovat hlavně Lascero.cz a Růžovému slonu. abych mohla trénovat na anální sex i když je Paní zrovna zaneprázdněná jinou činností. Sice na trénování zadečku mám od Paní kolíky, ale dildo jsem do té doby neměla.

Dildo jsem dostala v klasické plastové krabičce, nic speciálního. Popravdě na barvě mi nezáleží, ale možná někoho černá více rozrajcuje. Mě rozhodne pasuje k mé latexové „uniformě“. Dildo má i vroubkování, ale popravdě to jsem nijak zvlášť nepocítil. Tvar mi naopak sedl a cítil jsem každý jeho pohyb obzvláště když je „nadoraz“, tak mi dává dost zabrat.

Materiál je velmi příjemný a vypadá velmi kvalitně. Je pružný, ale ne moc a tak se dá dobře zavést. Průměr a délka mi vyhovují přesně akorát. Možná tedy bude dobré pokud už nějaké zkušenosti s análními hrátky budete mít. Ale dle mého tohoto krasavce zvládne i začátečnická prdelka, stačí jen chtít a umět se uvolnit.

Testovala jsem dildo opravdu různými způsoby, ostatně neměla jsem na výběr. Přísavka na dildu ostatně dává snad nekonečnému množství možností. Je možnost ho tedy připevnit k různým hladkým povrchům a pak trénovat anální sex. Já ho například musela mít připevněného na židly, kdykoliv jsem chtěla na počítač.

A věřte mi, ikdyž se snažíte, je dost cítit. A nemohla jsem tak vydržet dlouho. Vlastně i psaní téhle recenze si dost „užívám“ 😉 Zkoušela jsem ho nosit i jako kolík. A jde to, do catsuitu se dá poměrně dobře schovat a catsuit ho udrží na správném místě. Ale k tomu bych spíše doporučila kolík, ten na místě sedí přeci jen lépe. Použít se samozřejmě dá i s někým dalším.

Paní se očividně zamlouvá, když jí to dělám pusinkou a při tom do mě zezadu naráží tahle černá potvůrka na stěně. A asi vám nemusím říkat, že to celé vždy doplňuje pás cudnosti, to jen abych si to nemohla užít až moc 😉 Ostatně na některé využití se můžete podívat na náš twitter, nebo se jen rozhlédněte tady kolem 🙂

Jak bych tedy toto dildo ohodnotila? Poměrně nadprůměrně. Do Cindiiny síně slávy se však asi nedostane. Hlavně kvůli tomu, že to si budu šetřit jen pro opravdu vyjímečné hračky. Rozhodně pokud chcete dosti kvalitní dildo (dá se použít i vaginálně) s přísavkou, mohu jedině doporučit.

Líbí se vám recenze od Cindy? Chcete aby testovala a recenzovala hračky i nadále? Dejte nám vědět!

ko-fi

Anální dildo Black Stud
  • Kvalita materiálu
  • Ergonomie
  • Balení
  • Vzhled
3.8

Zhodnocení

Kvalitní dildo s přísavkou. Vhodné jak pro začátečníky s análním sexem, tak i pro ty zkušenější kteří chtějí pouze „potrénovat“.

4 Comments - Add Comment

Reply