Rozbouřená temnota

Rozbouřená temnota je pátý díl  ze série Strážci věčnosti od Alexandry Ivy.

Anotace:

Zjizvený samotář Jagr se nijak netají pohrdáním společností ostatních upírů. Ale teď, jako člen mocného klanu chicagských upírů, musí splnit jisté povinnosti. Má za úkol vypátrat nezvěstnou čistokrevnou vlkodlačici a vrátit ji její sestře. Je tu ovšem problém – Regan Garretová rozhodně nehodlá spolupracovat. A ačkoli Jagr přísahal, že jí nezkřiví ani vlásek, zulíbá jí tak, že se mu ještě ráda poddá. To v něm probudí touhu, jakou necítil celá léta. Nebo spíš celé staletí… Regan přísahala, že se nikdy nenechá ovládnout žádným mužem. Už brzy si však bude muset vybrat – mezi touhou po pomstě a vášní temnou a nebezpečnou jako noc… 

Toto je druhá kniha ze série, kde je hlavní hrdinka vlkodlačice, která pochází ze ztracených sester, které byly čtyři. Takže se dozvíme více o jejich osudu. Délka kniha je 400 stran, což podle mě není na škodu. Opět bohužel jsou zde i překlepy a chyby, ale když se to přehlédne, tak to není tak hrozné.

K příběhu: Styx, král všech upírů si k sobě nechá zavolat Jagra a uloží mu nelehký úkol, musí najít a přivést ztracenou sestru jeho milované Darcy Regan. Samozřejmě, že se úkol Jagrovi příliš nezamlouvá, ale bohužel nemá na vybranou, protože nemůže odmítnout. A tak se vydá na cestu.

Mezitím Regan pátrá po trollovi jménem Culligan, kterého z celého srdce nenávidí, aby se mu mohla pomstít, jelikož ji celý její život věznil. Jednoho dne ji však zachránil Salvátor, král vlkodlaků a uplatňoval na ni své právo, ale když zjistil, že je Regan neplodná, tudíž pro jeho plány nepoužitelná, tak ji jednoduše odkopne.

Regan na své cestě za pomstou narazí na Jagra, který ji nehodlá pustit z očí a tak se dohodnou, i když to s Regan není vůbec jednoduché, že až najdou a zabijí Culligana, tak se společně vydají za Styxem.

Mezi Regan a Jagrem se postupně začne vytvářet pouto, které nemohou ani jeden ignorovat a vlastně ani nechtějí. Jenže Regan se někdo pokouší zabít.

Zachrání Jagr Regan? Setká se Regan se svou sestrou? To zjistíte až si knihu přečtete 🙂

Cituji:

„Ty ale nikdy nebudeš normální osoba.“
„Fajn, takže normální démon.“ Sepjala ruce a přála si, aby jí někdo, v podstatě kdokoli, pochopil. „Chci vědět, že to dokážu.“
„Koho se snažíš přesvědčit, Regan?“ zeptal se tiše. „Mě? Nebo sebe?“
„Snažím se vysvětlit…,“ zakroutila hlavou. „Ale to je jedno.“
Jedinou jeho odpovědí bylo to, že zatnul čelist a otočil se na patě.
„Musím jít.“
„Jagre.“
„Sakra, Regan, co ode mne chceš?“ zasyčel, když se k ní naposledy otočil.

Konec citace

Věková skupina 18+, erotika ani opět nechybí, jen je jí méně než v předešlých dílech. Jagr byl takový samotář, s nikým se nechtěl moc sbližovat. U Regan bylo celkem zvláštní, že nechtěla za svou sestrou, bránila se tomu zuby nehty. Objevil se zde i můj favorit Salvátor, mimochodem o něm bude příští díl 🙂 a také náš starý, někým milovaný a někým zas nenáviděný Levet.

Konečný verdikt:

4-hvezdicky

 

 

 

 

ko-fi
Rozbouřená temnota
  • Hodnocení
4
Sending
User Review
0 (0 )

Reply