Demon Candy: Parallel

Není to tak dávno co se vás Darkmina ptala, jak jste na tom vy a kreslená erotika. Moc hlasujících nebylo, ale vyšlo, že vám to vadit nebude. Rozhodl jsem se vám tedy představit první. A jak už mě trochu znáte, tak to nebude žádná extra romantika. Zase si, ale nemyslete že na každé stránce uvidíte nějakou nahotinu, sex nebo nějaká chapadlovitá monstra 🙂 Vlastně v celém komixu je jen pár stran označeno jako 18+ a ani ty mi tak tedy nepřišli.

Jedná se o komix, který můžete najít na Deviantartu a má ho na svědomí Lord Dragon Master. Má 16 kapitol, ikdyž poslední je pojmenovaná jako 15.5.  Je slíbená od autora, alespoň co jsem našel i 16. kapitola, ale nevím jestli se jí kdy dočkáme.

A o čem, že to vlastně je? Kluk jménem Jonathan upíše svojí duši Sucubě Noel, která ho k tomu přiměla lstí. Vezme ho do podzemního světa (pekla) za svojí paní, královnou sucub. Jelikož se Jonathan nechce své duše tak lehce vzdát uzavře s královnou novou dohodu. Svojí duši dostane zpět pokud vydrží žít v podsvětí jeden rok. Samozřejmě se mu opomene zmínit, že ho bude muset změnit na démona a že jí bude muset sloužit.

V dalších kapitolách se seznamuje Jonathan i s dalšími sluhy královny. Královna ho různě zkouší a má i různé lekce, postupně sám o sobě objevuje nové věci, které si dříve nepřipouštěl. A jaké, že perverznosti zde najdete? Především jde hlavně o různé oblečky, postroje. Mezi praktikami zde najdete petplay, transformaci (je to přeci jen fantasy svět) a třeba feminizaci. Celé to samozřejmě není pouze o různých lekcích, ale postupně se rozvíjí příběh i vztahy mezi všemi hlavními postavami. Najdete zde jak romantiku, určitou míru perverze tak humor. Takže pro mě ideální 🙂

Co se týče samotné kresby, ta si myslím nikoho neurazí, ale nečekejte žádnou extra profi třídu, přeci jen je to pouze komix zdarma. Komix samotný je černobílý, ale na stránkách autora můžete najít i barevné obrázky.

Demon Candy bych doporučil všem co mají rády fantasy a erotiku. Určitě se nebude líbit všem, něco vám může být i proti srsti, ale za zkoušku přeci nic nedáte. Třeba vás zaujme tak jako mne.

A kde, že ten komix můžete najít? No přeci zde: Lord Dragon Master – Demon Candy

ko-fi
Hodnocení
  • Kresba
  • Příběh
3.5

Zhodnocení

Je to fantasy. Má to humor, má to solidní příběh a především se to vše točí kolem erotiky a především kolem její „hravější části“. Takže co více si přát?

Sending
User Review
4 (1 hlas)

4 Comments - Add Comment

Reply