Latexové Rukavice z MH Sexshopu – recenze

Popravdě dlouho jsem přemýšlel jak zrecenzovat latex. Doufám, že se mi to nakonec podařilo a že se vám bude recenze líbit.

Teď už, ale konkrétně k námi recenzovaným rukavicím. Za poskytnutí rukavic k recenzi musíme poděkovat MH Sexshopu. Jedná se o krátké latexové rukavice od Blackstylu o tloušťce 0,35mm. To je pro rukavice si myslím takový ideál. Nejsou moc tlusté, s prsty se dá normálně hýbat a přitom jsou poměrně pevné a odolné. Jejich délka je 26 cm. Na recenzi jsme je dostali v černé barvě, jak můžete vidět na fotkách kolem.

Abych mohl rukavice nějak ohodnotit, musel jsem je mít i s čím porovnat. Samozřejmě jsem je nesrovnával s jednorázovými latexovými rukavicemi na úklid. Ty dle mě patří opravdu jen na úklid a nemají toho moc společného. Já osobně je nemám vůbec rád a se značkovými z MH Sexshopu se nedají vůbec srovnávat. Porovnával jsem je tedy s rukavicemi, které mám již nějakou dobu a které používá Cindy. Jedná se o dlouhé latexové rukavice z Aliexpressu. Ty by měli mít tloušťku 0,40mm a délku 64 cm.

Jak je podle údajů poznat mělo by se jednat téměř o identické rukavice, jen jedny jsou delší. A vše opravdu i vypadá stejně. Na fotkách by jste asi neřekli, které jsou které. Ale ty z MH Sexshopu nevím proč, ale přijdou mi takové jemnější. A ne opravdu si nemyslím, že by to mělo co do činění s tloušťkou latexu. I pobyt v nich je příjemnější. A opravdu to není tím, že jsou kratší. Osobně bych raději naopak rukavice delší. Neberte to zase, že by to byl úplně jiný pocit. Ano je to dost podobné, ale ty rukavice z MH Sexshopu jako by hladily 🙂 Nevím jak to popsat. Navíc ten latex je krásně hladký z obou stran a skoro jsem ani nepoznal co je rub a líc (ano napoprvé jsem is je i obráceně nasadil, a nebojte funguje to také dobře 🙂 ) oproti těm z Aliexpressu, kde vnitřní strana vypadá téměř až jako texturovaná, popraskaná. Takto už přišla, není to tedy stářím (alespoň ne tím u mne 🙂 ). U rukavic z MH Sexshopu je rukavice krásně hladká i z vnitřní strany. Rukavice vás tedy jako by hladí.

Největší plus oproti čínské výrobě je samozřejmě kvalita. A ta se pozná hlavně v odolnosti. V Čínské rukavici jsem měl dírky už po druhém nošení. A opravdu nevím jak se to stalo. Dírky jsem samozřejmě zalepil, ale rukavice mají tendenci být brzy zase děravé. Ty od Blackstylu zatím stále drží. Vypadají jako k neutahání. Ostatně díky nedávné situaci bylo dost prostoru je nosit i na veřejnost, takže byly dostatečně ozkoušeny. Netvrdím, že rukavice jsou nezničitelné, nebo že se dříve žádné dírky neobjeví, přeci jen se jedná o rukavice a tato část oděvu je dost namáhaná. Pokud na ně tedy budete trochu dávat pozor a hlavně se o ně starat, mohou vám udělat dost parády. A za tu cenu si není pak problém pořídit další. Nehledě na to, že malé dírky si opravíte samy jedna radost.

S čím mám, ale trochu problém, a přiznám, že toto je nejspíše můj osobní problém, který se netýká pouze značkových rukavic od Blackstylu, ale platí pro obě rukavice. Jedná se o konfekční velikost. Na stráknách MH Sexshopu, přímo u rukavic vidíte, jak si máte ruku změřit. Mě vyšla velikost M. Na chlapa mám malé ruce, vím to. A přes zápěstí a dlaň bych řekl, že obě rukavice padnou jak ulité. Ani nejsou obtažené moc, ani nejsou volné. Ale ty prsty. Nevím asi je mám moc krátké, ale do špiček prstů mi prostě kus chybí. Rukavice si sice stáhnu co nejvíce, ale pak se tvoří nevzhledné vlnky a rukavice mají tendenci se vracet zpět. Dovedete si představit, že takto se s věcmi manipuluje o to hůře. Konečky rukavic mají tendenci se pořád někde zachytávat a překrucovat. Pořád si je tedy musím jako by zpět navlékat. Toto není chyba rukavic. Děje se to naprosto stejně u obou rukavic. Je to prostě konfekční velikostí a tím, že moje ruce asi neví jak mají být velké 🙂 Berte to tedy proto s rezervou. A jen jako osobní zkušenost jakou mám s latexovými rukavicemi, dá se říct obecně. U těchto jsem největší problém měl s palci, které mi byly, na můj vkus, až moc volné. Pokud však jsou rukavice nasazené pořádně, je to v nich paráda a nákupy jsem si alespoň trochu užíval. 🙂

Za necelých 6 stovek si tedy můžete pořídit klasické, pro někoho možná na první pohled nudné, ale osvědčené a odolné rukavice, které vám nejspíše i nějakou chvíli vydrží, můžu vám ty z MH Sexshopu jedině doporučit. Může to být i skvělá volba na seznámení s latexem, pokud nechcete zkoušet na začátek nic drahého. Ale můžete zjistit jestli je latex to pravé pro vás nebo pro partnera aniž by jste museli případně litovat vyhozených peněz. Přinejhorším je využijete při každém úklidu domu (ano, vím je to až kacířská myšlenka 🙂 )

Přeci jen dotyk latexovými rukavicemi je zážitek sám pro sebe. Určitě si tedy můžete dosyta vyhrát i v posteli. Ten kdo je má nasazené, tak mu vše tak krásně proklouzává mezi prsty, vše je najednou jiné a nové. Zatímco ten druhý si může krásně vychutnávat ten elektrizující dotyk latexu na pokožce. Fantazii se samozřejmě meze nekladou 🙂

Bonus 🙂

Rukavice si vyzkoušela i Darkmína. Tady vidíte, že latex by jste si měli vybírat opravdu tak aby vám co nejvíce padnul. 🙂

ko-fi

  • Kvalita
  • Odolnost
  • Cena/Výkon

Hodnocení

Kvalitní latexové rukavice, které by měly patřit do každé domácnosti. Jen bacha na konfekční velikosti.

Overall
4.8

Pros

Kvalita
Odolnost
Příjemné nošení

Cons

Pro někoho cena
Ne každému padnou

4 Comments - Add Comment

Reply