Manželská krize

Jsme manželé deset let. Do teď to bylo všechno v pohodě, ale nyní nastala krize. Ale abych řekla pravdu, tak u mě. Ani nevím proč, jen jsem se začala nudit.

Když jsme byli na oslavě našeho společného kamaráda, tak jsem se dost opila a dost jsem blbla. Skončilo to tak, že manžel odešel domů sám a já zůstala s tím kamarádem. 

Když jsem se ráno probudila, ležela jsem naštěstí v pokoji pro hosty a sama. Oblékla jsem se a šla domů. Bylo ještě dost brzy ráno, odemkla jsem si dveře od našeho domu a potichu vešla.

Hned na chodbě stál můj manžel, poznala jsem, že se zlobí. Proto jsem běžela do koupelny, ale on mě brzy dostihl a než jsem se stačila zamknout, tak dveře rozrazil.

„Tak ses vrátila, já myslel, že už mě nechceš. Alespoň včera jsi to říkala. Že je se mnou nuda.“

Nemohla jsem se na něho podívat. On mi nadzvedl bradu a v tom se spustily mé zadržované slzy. Když uviděl, že pláču, objal mě.

„No tak.“ Hladil mě po zádech. Vždy se mi líbilo, jak mě uměl utěšit.

„A teď abych ti ukázal jak jsem nudný.“

Začal ze mě strhávat oblečení a bylo mu úplně jedno, jestli se něco roztrhlo, spíš naopak. Byl jak nadržený puberťák, který už se nemůže dočkat až konečně zasune. Ze sebe také strhal oblečení a když jsme byli oba nazí, tak mi roztáhl stehna a zasunul. Oba jsme byli tak rozvášnění, že pro nás neexistovalo nic jiného než jen my dva a tato chvíle. Nebylo v tom ani trocha romantiky, byl to jen sex. Ale úžasný sex.

2 Comments - Add Comment

Reply