Služba u Lady Raven – Kapitola 6.

Předchozí Kapitola

Kapitola 6 – Odpoledne

Maggie

Lady přišla asi za dvě hodiny, mě to však přišlo jako věčnost. Našla nás jak jen ležíme na boku a těžce oddechujeme. Byli jsme mimo sebe, dokonale otupělí. Neměli jsme již na nic sílu, jediné co jsme si přáli bylo vyvrcholit. Chtíč nás zcela ovládal, za vyvrcholení by jsme udělali cokoliv. Najednou vibrace ustali, i kolíky se vyfoukli. Byl to šok. Oba jsme sebou trhli. Vše ustalo, jediné co však přetrvávalo byla touha se uspokojit. Z posledních sil jsem se podívala nahoru, a viděla jak naše Lady u nás stojí a potutelně se usmívá. Odemkla nám naše nové pokoje a ukázala na misky plné mléka. „Posilnětě se! Dodá vám to energii.“ Z posledních sil jsme vylezli ven. Jak jinak než po čtyřech. Došli jsme k miskám, když jsem zpozorovala jak se Tonymu mezi nohama pohybujeme ten obří návlek, přešla mě chuť na mléko. Tony se na mě také podíval, a bylo na něm vidět, že chce to samé. Vyrazili jsme k sobě. V tom zasvištěl bič. „To ne! To by nešlo! Jděte od sebe! Včera jste měli možnost, kterou jste nevyužili.“ Vysvětlila nám naše Paní. Nezbývalo nám tedy nic jiného než se stáhnout zpět ke svým miskám. Nespouštěli jsme ze sebe oči.

Když jsme „dojedli“, mléko nám teklo od úst až k našim prsům. To mě dráždilo ještě víc. Ani jeden z nás nevěnoval naší Paní pozornost dokud nepromluvila. „K noze!“ Zazněl její jednoduchý povel. Oba jsme otočili hlavu. Paní seděla ve velkém křesle ze kterého nás bedlivě pozorovala. Jak bylo zvykem většinu jejího těla pokrýval latex až na její hlavu. Pomalu jsme se k ní vydali. Věděli jsme, že nerada své povely opakuje. Když jsme se blížili všimla jsem si jak se jí v těsném korzetu nadouvají prsa a že hlava není jediné odkryté místo naším zrakům. Její dokonale oholená kundička se již i trochu leskla jejímy šťávami.

Usadili jsme se u jejích nohou a s napětím čekali co bude dál. Paní si nás prohlížela a pak vydala další velmi jednoduchý povel. „Lízejte!“ Trochu si poposedla dopředu a přehodila nohy přes opěradlo. Tím nám udělala dostatečný přístup. Bez rozmýšlení jsme se vrhli k jejímu pahorku lásky. Nikdy jsem s ženou nic neměla a nikdy jsem po tom ani netoužila, snad jen párkrát se sex s jinou ženou objevil v mých fantaziích. Teď jsem však netoužila po ničem jiném. Chtěla jsem ochutnat naší Paní a to tak moc, že Tony si jen párkrát Paní olíznul a pak jsem ho k naší Paní nepustila.

Lízala jsem a sála jak smyslů zbavená. Vnímala jsem jen vzdechy naší Paní a cítila jak její vzrušení roste. Tony však dlouho nezahálel. Zpočátku olizoval latexové nohy Lady Raven, a pomalu stoupal. Pak jsem jen zaregistrovala jak Lady udělala nějaké gesto a Tony si rychle našel jinou zábavu. Očividně se souhlasem Paní se pomalu ke mě přikradl zezadu. Začala jsem cítit jak jeho mrštný jazyk olizuje moji vlastní broskvičku. Tak moc to bylo nečekané a tak moc mi vzrušení začalo proudit tělem, že jsem přestala lízat Paní. Ta se mi však brzy připomněla a silou si mojí hlavu přitáhla do klína. S novým zápolem jsem se začala věnovat Paní. Netrvalo dlouho a začala jsem cítit, že se blíží orgasmus. Paní si to užívala, ne však tolik aby si toho nevšimla. Opět jsem jen cítila jak Tonymu něco naznačuje. Když už jsem byla na samém kraji orgasmus, Tony přestal.

Pohltila mě frustrace z dalšího nedosaženého orgasmu. Pochopila jsem, že si ho musím zasloužit. S ještě větší vervou jsem se pustila do práce. V tom do mě Tony pronikl. Sykla jsem, nečekala jsem to. Lízat jsem však nepřestala. Tony mě zaplnil, popravdě jeho návlek byl na mě moc velký. Jak se však Tony začal pohybovat, bolest se začala otupovat a opět ve mě rostlo vzrušení. Nevím jak dlouho jsme takto byli. Jazyk jsem již skoro necítila. Vnímala jsem jen vůni Paní, její šťávy, které mi plnili pusu a Tonyho, který ve mě jezdil, co mu síly stačily. V normálním případě by se nejspíše již dávno udělal, ale došlo mi, že mu v tom brání jeho návlek. Přesto se nevzdával a pumpoval co to šlo v naději, že dosáhne kýženého orgasmu. Ten však stále nepřicházel.

Já jsem odjakživa měla problémy dosáhnout orgasmu jen penetrací, proto jsem byla překvapena jak moc se orgasmus blíží. Nikdy jsem totiž nebyla tak plná, a to i v mé druhé dírce, kde se z ničeho nic spustily i vibrace. To samé i na mém klitorisu. A cítila jsem i jak Tonyho návlek vibruje. Z ničeho nic jsem byla v sedmém nebi. A rozhodně jsem nebyla sama, Tonyho vdechy prozrazovali, že vibrace jeho návleku na něj mají velmi velký vliv. Naše vzdechy však téměř přehlušila Paní svým mohutným orgasmem. Hlavu mi rukama přitáhla ke svému klínu tak silně, že jsem nemohla téměř dýchat. Tony se za mnou začal též zmítat v orgasmu a pak jsem přestala vnímat, nejen díky nedostatku vzduchu, ale hlavně díky mému orgasmu. Tak silný orgasmus jsem nezažila a měla jsem pocit, že jsem na chvíli musela ztratit vědomí.  Paní sevřela svůj stisk a já se mohla nadechnout. Svalila jsem se na podlahu. Tony se mnou. Leželi jsme na hromadě, Tony byl ale pořád ještě ve mě. Paní ztěžka, ale spokojeně oddychovala na svém „trůnu“.

„To pro začátek nebylo zlé.“ Prohlásila po chvíli. „Nečekejte však, že orgasmus budete mít pokaždé. To bude jen za odměnu. Dnes jste si ji však zasloužili. Navíc teď to bude o to více zajímavé.“ S těmito slovy nás odvedla zpět do našich klecí. Jen co za námi zavřela, naše „cvičební stroje“ začali opět pracovat. Oba jsme vždy potřebovali nějaký čas na to aby jsme mohli mít „druhé kolo“. Naší výbavě to však bylo jedno. Neúnavně nás naplňovala a vibrovala, dokud v nás opět nezačal růst orgasmus. A když už se jim konečně podařilo nás vzrušit do dostatečné míry, vše ustalo. Hned jsem věděla co nás čeká a Tony, podle jeho frustrovaného povzdechu, také.


Následující Kapitola
ko-fi

4 Comments - Add Comment

Reply