Mini Andílek – Angelo DeluxeVIBE – recenze

Krátce před mými narozeninami mi přišel milý dárek od redakce Lascero.cz v podobě zajímavého vibrátoru od Fun Factory. Musím říct, že jsem se na něho těšila a balíček vyhlížela několik dní dopředu. Když přišel, tak jsme ho společně s manželem otevřeli. Samotná krabička má ještě přes sebe obal, na kterém je vyobrazený vibrátor, bez kterého bych se já osobně obešla. Chápu, že jsou na něm důležité informace. Když obal sejmeme, tak se objeví poměrně diskrétní krabička, která je i na pohled hezká a v ní si vibrátor i ukládám do teď. Po otevření krabičky najdete návod na obsluhu, ve kterém firma Fun Factory představuje další své produkty. To nejdůležitější, tedy vibrátor, naleznete po vyjmutí „držáku na návod“, jak jsem si to pojmenovala 🙂 Samotný vibrátor je s nabíječkou ve společném prostoru, i když bych možná raději měla nabíječku zvlášť. Krabička ten prostor nabízí.

 

Vibrátor není moc velký, měří 14 cm a jeho průměr je 3,8 cm, je to takový mini vibrátor. Překvapil mě, ale svou vahou, zkrátka jsem čekala, že bude lehčí. Váha není na škodu a teď už mi ani nepřijde těžký, to byl jen můj první dojem. I šířka mi vyhovuje. Zaujal mě i svojí červenou barvou v kombinaci s černou, takovou mám ráda, a takhle zbarvenou hračku ještě ve sbírce nemám. Tento „prcek“ je vyroben z lékařského silikonu a materiál mne opravdu potěšil svojí kvalitou, která převyšuje téměř všechny mé dosavadní hračky. Tvar je uzpůsoben pro stimulaci G-bodu a celkový vzhled vibrátoru podněcuje fantazii.

Díky tomu, že vibrátor není na klasické baterie, ale má již přibalenou magnetickou nabíječku, je tedy vodě odolný. Hrátky s ním si tedy můžete užít i ve sprše či vaně. Nabíječku jedině schvaluji, nesnášela jsem když jsem zjistila, že hračka se kterou si chci „hrát“ je vybitá a já nemám žádné náhradní baterie. Jediné co mi trochu na nabíječce vadilo, bylo že i při nepatrném pohybu odpadává. Škoda také je, že není na první pohled poznat, zda je potřeba již dobít, nebo zda je vibrátor již nabitý. Rozhodně bych si dokázala představit, že by se ovládací tlačítko podbarvilo červeně, či zeleně. Když jsem ho nabíjela dvě hodiny, tak přibližně dvě hodiny vydržel.

           

Hračku jsem zkoušela jak sama, tak i s manželem. Při obou situacích funguje náramně. Na svojí velikost má dost silné vibrace, sílu si můžete vybírat až z 8-mi stupňů. Dokonce není ani moc hlasitý a jeho zvuk nerušil, ani jsem neměla pocit, že celý byt ví že ho testuji, jako u jiných modelů 🙂 V páru posloužil jako skvělá předehra. Ačkoliv mám raději dráždění klitorisu, i tak mě dokázal přivést k orgasmu poměrně rychle. Což ne každý vibrátor dokáže. Škoda je, že tenhle „Andílek“ má jen 3 vibrační programy, které poměrně rychle zevšední. Ikdyž je pravda, že ani to mnohé vibrátory nenabízí. Také mě zamrzelo ovládání, které během používání bylo trochu nemotorné, možná za to může malá velikost. A tlačítka se mi špatně nahmatávala, takže si vetšinou přednastavíte vibrace a pak je již neměníte, nebo musíte na chvíli přestat.

Chtěla bych tedy poděkovat stránce Lascero.cz a firmě Fun Factory za zpříjemnění narozenin 🙂 Rozhodně se tahle hračka objeví při našich hrátkách častěji, a nebojím se, že by ležel někde v koutě. Rozhodně ho tedy doporučuji a i když jeho cena není nejmenší (oficiální obchod uvádí necelých 50 euro), myslím že za tu cenu rozhodně stojí. Díky svojí velikosti si myslím, že nebude chybět na žádném pobytu mimo domov.

 

 

Klady:                                                                                Zápory:

plus  velikost na cesty                                                           minus  pouze 3 programy vibrací

plus  materiál                                                                         minus  tlačítko na ovládání

plus  nabíječka

plus  vodě odolnost

ko-fi
Angelo DeluxeVIBE
  • Kvalita
  • Výkon
  • Výdrž
  • Design
  • Příslušenství a funkce
4

Shrnutí

Angelo DeluxeVIBE je malý, ale účinný vibrátor, který určitě využijete jak sama tak i s partnerem. Navíc se vejde i do kabelky a je tedy vhodný společník i na cesty. Velkým plusem je vodě odolnost a nabíječka, která má sice menší mušky, ale rozhodně ji máím raději než klasické baterie. Uvítala bych určitě více druhů vibrací.

Sending
User Review
0 (0 )

Reply