Recenze aplikace: Desire aneb vaše skryté touhy

Tentokrát tu mám něco pro páry, dvojice nebo alespoň dobré kamarády. Správně, tuhle aplikaci si samotní moc neužijete, ikdyž ne že by se nedala využít úplně. A o co že jde? V zásadě je to velmi jednoduché. Stáhnete si aplikaci, zaregistrujete se a pozvete někoho s kým svůj profil spárujete. A pak už si navzájem jen zadáváte úkoly a snažíte se je plnit. Úkoly si můžete vybírat z přednastavených. Ty sou rozděleny do několika oblastí, a řekl bych že si vybere opravdu každý. Oblasti jsou od nakupování přes fetish po oblečky atd.  Ale ať už vybíráte z jakékoliv oblasti, vždy jde o úkoly, které mají alespoň něco společného s erotikou. Tuhle si necháte předvést erotické oblečky, tuhle si necháte dát vášnivý čokoládový polibek, nebo můžete vyrazit stanovat. Dále jsou úkoly v každé oblasti rozděleny na různé stupně obtížností. Obtížnosti se vám odemykají v závislosti na tom kolik máte nasbíráno bodů, které získáváte, jak jinak než, za plnění úkolů od vašeho partnera. Samozřejmě, že si můžete daný úkol odemknout ihned bez čekání za herní měnu. Některé oblasti úkolů jsou přístupné zdarma jiné si však budete muset koupit za herní měnu. Samozřejmě, že herní měna se dá pořídit i za pravé peníze, ale cena mi popravdě přišla poměrně přestřelená. Ale nemusíte smutnit, pokud máte dostatek vlastní fantazie, můžete vytvořit úkoly vlastní a nastavit i za kolik bodů bude a kolik času na splnění bude váš partner mít. Lze tu také najít komunitní úkoly od jiných lidí. Dokonce, když si někoho oblíbíte, můžete sledovat jeho úkoly. A pokaždé když zveřejní noví úkol, tak vy ho můžete použít. Samozřejmě, že i vy můžete úkoly vytvářet pro komunitu. Ale nemusíte se bát nikdo neuvidí váš úkol, pokud nechcete.

Ale nepředstavujte si to, že pošlete partnerovi úkol, jako za tři minuty budeme mít sex a on poběží úkol splnit. Nejprve ho partner musí totiž přijmout. A po přijmutí mu běží stanovený čas do, kterého musí daný úkol splnit jinak přijde o daný počet bodů. Zda úkol splnil rozhodne zadavatel, který musí potvrdit, že úkol byl splněn. Nic víc nic míň. Takže vše záleží na vás, jestli úkol partnerovi uznáte či ne. Nebo pokud úkol nestihl v limitu, zda mu koupíte za herní měnu další hodinu.

Samozřejmě aplikace obsahuje další věci, jako jednoduchý chat, kde můžete posílat i fotografie a který se hodí pro lechtivější konverzaci i fotografie, protože po vypnutí a zapnutí se chat smaže, takže nemáte možnost se danými fotografiemi nikde chlubit a ani vám na ně nepřijde třeba kamarád, který si mobil půjčí. Dále zde najdete i tzv sextovky, tedy rychlé vzkazy které můžete svému protějšku zasílat, jsou jak předpřipravené, tak si můžete napsat i svojí. A samozřejmě zde nesmí chybět i obchod, kde si můžete koupit za pravé peníze herní měnu a pak za herní měnu si koupit tzv „kouzla“ kdy můžete použít určitý bonus, který něco přidává. Třeba pokud toužíte po tom aby vám váš protějšek taky konečně zadal nějaký úkol, stačí mu dát kouzlo, které mu přikáže poslat vám nějaké úkoly, jinak ztratí body. Ale jediný důvod proč poslat kouzlo je snad jen ten, že nejde odmítnout. Já pokud chtěl od Darkmíny úkol, tak jsem jí to jednoduše zadal jako úkol, člověk ušetřil alespoň herní měnu.

Co se týče herní měny, pokud budete dost chytří a vymyslíte si lehké úkoly za hodně bodů, na těžší obtížnosti si vyděláte snadno. Navíc za posílání úkolů dostáváte i herní měnu. Vlastně herní měnu získáváte skoro za vše. Za poslání určitého počtu úkolů. za to, že někdo z komunity přepošle vámi vymyšlený úkol, za poslání x sextovek a další.

Toť je myslím vše. Aplikace se mi velmi líbí, líbí se mi celkový nápad s posíláním úkolů a vzájemném soupeření. Desire má i celkem pěkný design a ovládání není problém, vše je poměrně intuitivní. Jediný problém snad vidím jen tehdy pokud úkoly zadává pouze jeden z dvojice. Pak vlastně sbírá body jen ten kdo úkoly plní. A pak cena herní měny za pravé peníze, ale tu si kupovat nemusíte a pokud budete akční a aplikaci pravidelně používat, dokážete si i postupně odemykat zamčené oblasti. Rozhodně, tato aplikace stojí za vyzkoušení pro všechny, kteří chtějí se svým partnerem soupeřit. Myslím, že dokáže pěkně okořenit běžný život a nic vás to stát nemusí, snad jen trochu té námahy při plnění úkolů.

ko-fi
Desire
  • Ovládání
  • Přehlednost
  • Zábavnost
4.8

Zhodnocení

Skvělá hra pro páry s množstvím erotických úkolů a možností přidávat vlastní. Který z vás bude plnit přání toho druhého lépe? To se dozvíte v této aplikaci zdarma!

Reply