Recenze – Good Clean Love Love Oil – olej na milování s vůní Indian spice

Mám pro vás recenzi na afrodiziakální olejíček, který se používá při milování. Dostali jsme ho od Lascero.cz a díky tomu ho můžeme zrecenzovat.

Přiznávám se, že je to má první zkušenost s olejem, nikdy předtím jsem žádný nezkoušela, takže nemůžu s ničím porovnat. Ale to nevadí, protože má první zkušenost byla více než dobrá.

Olejíček je zcela přírodní, tudíž se nemusíte bát žádných chemikálií. Jeho vůně mi přišla taková trochu těžší, když jsem přičichla k flakónku, ale když jsem si ho nanesla na pokožku, tak byla vůně příjemnější. Máme vůni indické koření, dále ještě jsou oleje s vůní Karibské růže a Origins.

Olejíček můžete použít jak při milování, tak například při masáži. Při milování je příjemné, jak díky olejíčku po sobě těla kloužou, je to vzrušující. A při masáži zas navozuje příjemné pocity a nemusíte skončit u masáže, ale erotická masáž je přeci velmi dobrá předehra k uspokojujícímu milování.

Dále můžete olejíček použít do difuzéru a nebo místo běžného parfému a nabudit tak smysly.

Díky velikosti balení je olejíček vhodný do kabelky a také na cesty, protože jeho objem je 10 ml a tak ho můžete mít neustále u sebe a použít kdykoli se vám zachce.

Nakonec můžeme olejíček doporučit, protože je velmi příjemný a vlastně ani žádný zápor nemá, jen asi cena je vyšší.

A co vy jakou máte zkušenost s olejíčky? Podělte se s námi.

ko-fi

Reply