Služba u Lady Raven – kapitola 19.

Předchozí Kapitola

Bambi

Nemohla jsem tomu uvěřit. Byla jsem teď opravdu kompletní žena? A co tomu řekne Lola? Proč by s tím Lady souhlasila? Byla jsem opravdu tak hrozná? Tyto a spousta dalších otázek se mi honily hlavou.

Moje myšlenky přerušil pan B. „Tak je čas na tvůj výcvik. Když ti ukážu tohle...“ A pan B. Ukázal zvláštní gesto na prstech. „Tak to znamená že si máš kleknout s koleny široce od sebe a dát ruce za zády. Pak už jen budeš čekat na další rozkazy. Jasné?

Přikývla jsem. „Ano, Pane.“

„Dobře.“ A ukázal mi dané gesto. Ihned jsem poslechla. Pan B. mi trochu pozici upravil. „To by šlo.“

Pak si stoupl přede mne a stáhl si kalhoty. „Tak a teď mi ho vykuř.“

Ale… Ale já ještě nikdy… Pravý penis…“

„Na to se tě nikdo neptal, jasné? A neboj. Rychle si zvykneš. Ostatně tohle bude tvoje první povinnost každý den, potom co ti pomůžu z tvé postele ven. A také tvoje povinnost před tím než tě zase uložím.“

Na sucho jsem polkla. To nemyslí vážně. Sice jsem orál trénovala, ale vždy na umělácích a teď si mám strčit do pusy pravý penis a začít ho kouřit? To se mi vůbec nelíbilo. Nevím jestli jsem nebyla připravená. Vlastně jsem nad tím ani nikdy nepřemýšlela. Ano, byla jsem v podstatě ženou, ale muži mi nic neříkali. Bylo to celé zvláštní, divné a především neočekávané.

„Nad čím tam přemýšlíš? Chceš s tím snad pomoc? Nevíš jak se to dělá?“

A rukou mi dal dozadu za hlavu a přitáhl si ji blíže k svému rozkroku. Zavřela jsem oči a rukama si ho chtěla přidržet. Třeba by mi dotyk pomohl. Snažila jsem se navíc myslet na něco jiného. Najednou jsem po tak dlouhé době nebyla příliš vzrušená. Možná jsem si jen na ten chtíč zvykla, možná to bylo tím odporem. Nevím. Musela jsem však poslechnout. Věděla jsem, že kdybych neuposlechla bylo by to jen horší. Začala jsem tedy dávat ruce na jeho penis.

„Takhle by to nešlo. Dovolil ti snad někdo porušit pozici? Pěkně vrať ruce za záda. Tak a teď začni. Nezavírej ty oči!“

Dívala jsem se na jeho penis. Takhle zblízka se zdál čím dál větší. Možná za to mohla moje panika, možná strach. Přišlo mi, že mi ztuhly všechny svaly v obličeji. Nemohla jse ani pohnout očima jen jsem zírala na jeho penis. Pan B. mi pomalu začal tlačit ze zadu na hlavu. Podařilo se mi otevčřít pusu. Podívala jsem se vzhůru a viděla jeho obličej. B očích mu běhaly jiskřičky vzrušení, ale ovládal se. Netlačil na mě příliš. Najednou jsem věděla, že kdyby chtěl tak už mám jeho penis až v krku. Ale on nechtěl. Byl na mě…. hodný?! Začala jsem mu tedy pomalu olizovat špičku jeho napůl stopořeného penisu. Ten začal rychle tvrdnout. Pan B. mi pustil hlavu.

Odvážila jsem se vsunout ho více do úst. Nebylo to vlastně tak špatné. Moje tělo vědělo co dělat, bylo naučené z uměláků. Dokonce ani chuť nebyla úplně špatná. Nic příjemného. Snažila jsem se na to nemyslet. Představovat si v ústěch jen další úmělý penis, který mi Paní dala k tréninku. Ale nedokázala jsem to. Trvalo mi celkem dlouho než jsem si dovolila ho vsunout více do úst. Cítila jsem v puse teplo a jak pulzuje. Začala jsem pomalu zrychlovat. Pořád jsem se mu přitom dívala do očí. To ho nejspíše ještě více vzrušovalo. Chytil mě opět za hlavu. A začal si mojí hlavu narážet na svůj úd. Stále zrychloval.

Byla jsem vlastně ráda. Začala jsem trochu slzet, ale díky tréninku jsem ho dokázala pojmout celého aniž bych se začala dávit. Začal si mojí hlavu přirážet čím dál častěji. Věděla jsem co bude následovat. A měla jsem pravdu, za chvíli mi vrazil penis hluboko do krku a mě nejdříve v krku a pak i v žaludku zalilo teplo. Byl ve mě tak hluboko, že jsem neměla jinou možnost než polykat. Po chvíli mě konečně pustil. Konečně jsem se mohla zhluboka nadechnout. Chtělo se mi zvracet, ale zároveň jsem i cítila, že jsem trochu vzrušená. Byl to pro mě úplně nový pocit. Hlavně jsem měla radost, že jsem to zvládla.

„To ušlo. Příště tedy méně otálení a možná bych mohl být spokojený…. Dobře.. teď vstaň! Tohle bude tedy ode dneška tvoje ranní a večerní rutina. Doufám, že se budeš jen lepšit.“

Přikývla jsem. „Dobře, teď následuje ranní hygiena. Ta je stejná jako jsi měla do teď. Samozřejmě znamená i tvůj análek. Už jseš tu nějakou dobu, předpokládám, že to však již znáš. Dojdi si tedy do koupelny a co nejrychleji se sem vrať.“

Udělala jsem jak říkal. Již jsem věděla, co a jak a tak mi to ani netrvalo dlouho. Za chvíli jsem tak byla zpět ve „své“ nové místnosti. Nikdo tam nebyl. Nevěděla jsem co dělat. Rozhodla jsem se, že na pana B. počkám v poloze jakou mne dnes naučil. Tedy vkleče s nohama doširoka roztaženými a rukama za zády. Nemusela jsem čekat dlouho a za chvíli se pan B. objevil. Dokonce i se snídaní. Když mne spatřil pousmál se.

„Vypadá to, že se ti ta poloha líbí. To je dobře. To je moc dobře…. Takže teď se posilni, budeš to potřebovat. Celé dopoledne tě totiž čeká cvičení na své fyzičce a výdrži.“

Rychle jsem se najedla. Pan B. mě pak odvedl do vedlejší místnosti. Byla to taková menší tělocvična. Zde jsme dělali různé cviky. Nejvíce jsem však měla za úkol pracovat na savém zadečku, a bříšku. Celou dobu byl pan B. u mě. Najednou jsem z něj neměla strach. Byl přísný, to ano. Na každou chybu mě upozornil a pokud jsem jen jí zopakoval následoval trest. Třeba zvýšením tempa, nebo i bitím. Celou dobu jsem samozřejmě na sobě měla vše a běžecký pás v těch šílených botách pro mě byla noční můra. Spadla jsem tolikrát, že už jsem pak i nechtěl vstávat. Samozřejmě mě pan B. dlouho nenechal a popoháněl mě abych vstala a pokračovala. Poslední hodina před obědem byla jízda na rotopedu.

„Na tomhle mám hodinu jezdit?“ „Ano, nezdá se ti na tom něco?“ Zeptal se mě nevinně pan B. Přede mnou byl klasický rotoped, ale sedák byl vybaven dvěma velkými dildy. Navíc pedály byly dělané na mé boty a mohly k němu být připoutané. To však nebylo, čeho jsem se bála. Nevěděla jsem samozřejmě jestli to hodinu zvládnu, ale to mělo být poprvé co bude něco v mé nové kundičce. Jaké to bude? Nebude to bolet? To dildo vypadalo tak ohromný!

Trvalo mi dlouho než se mi vůbec povedlo vylézt na ten ďábelský rotoped. Pan B. mi ihned připoutal nohy. Pak nasměroval dilda správným směrem a začal zvedat sedačku samotnou. Nastavil si mě abych byla v tom nejvyšším bodě. A pak opět začal zvedat sedačku s dildy. Cítila jsem jak se dotýkají obou mých otvorů. Cítila jsem jak to větší dildo vklouzlo do mé panenské latexové kundičky. Bylo to nepopsatelné. Byla jsem tak plná, tak vzrušená. Byl to úplně nový pocit. Pan B. stále zvedal, to už ve mně bylo i druhé dildo. Pak jsem měla šlápnout do pedálu a dostat se tak do nejnižšího bodu. Obě dilda do mě zajeli na maximum a já dosedla až na sedačku. Byl to tak silný pocit, že jsem ihned prožila svůj první orgasmus v ženském těle. Ne tohle hodinu nemůžu vydržet.

Pan B. mě nechal chvíli vydýchat. Byla jsem mu za to vděčná. Pak mu však došla trpělivost a já musela začít šlapat. Mohla jsem šlapat a klidně celou dobu sedět. Tak však obě dilda ve mě byly v celé délce a pohyby, které jsem na rotopedu dělala ve mě řádily jak pominutí. Mohla jsem svým dírkám trochu ulevit tím, že jsem se postavila. Tím však netrpěli jen mé nohy v těch botách které mě nutily stát na špičkách, ale také díky pohybům jsem se na obě dilda narážela. Bylo to jako by pode mnou byly dva šukací stroje. Bylo to hotové peklo. Po dvaceti minutách a asi pěti orgasmech jsem už nemohla a prosila pana B. aby to ukončil. Nebral však na mě ohled. Naopak za každé zpomalení, či dokonce neuposlechnutí jsem dostala přes zadek. Po těch dvaceti minutách mě bolel tak, že jsem se již ani neopovažovala se posadit. Nezbývalo mi tak jen stát a díky šlapání se nechat oběma dildy šukat. Asi deset minut před koncem jsem při dalším orgasmu omdlela vysílením.

Probudila jsem se až po nějaké době ve svém novém pokoji na své nové posteli. „To je dost, že jsi se probudila. Jsi v pořádku?“

Zmohla jsem se pouze na přikývnutí. „Dobře. Říkal jsem Lady, že budeš v pořádku když tady byla.“ Cože? Lady byla tady? Chtělo se mi křičet, přeci jen na mě nezapomněla a má o mě starost. Ale byla jsem na to moc unavená. „Tady máš oběd. Posilni se, dělala ho ta tvá Lola.“ Ach Lola, jak ta se asi má. Přišlo mi to jako věčnost co jsem ji viděla naposled a přitom to bylo teprve včera.

Jídlo mi dodalo potřebnou energii. Odpoledne bylo volnější. Pan B. mi dal nějakou četbu kterou jsem měla ve volných chvílích číst a učil mě další postoje a gesta. Pak je vždy nezapomněl otestovat, zda vím co které gesto znamená. Takto jsem „studovala“ až do večera.

„Tak teď ti zkontrolujem tvůj korzet. Cílem je ho během tohoto intenzivního výcviku stáhnout o 5cm. Aby si měla ještě krásnější postavu.“

Nechápala jsem. Díky té operaci co jsem podstoupila jsem měla úžasnou postavu. Tvar dokonalých přesýpacívh hodin. To chce ještě zúžit ten pas? No možná to nebude úplně na škodu. Snad budu moct dýchat. Pak pan B. začal zručně utahovat korzet. SIce jen o trochu já však cítila jak se nemohu nadechnout.

„Musíš víc dýchat hrudníkem!“ „Vždyť se snažím dýchat hrudníkem!“ Chtělo se mi říct, ale nedostávalo se mi vzduchu. Trochu jsem ho do plic dostala, ale cítila jsem, že jen část co bych doopravdy potřebovala. Snažila jsem se uklidnit. Když se mi to konečně podařilo, začala jsem dělat menší nádechy, ale častěji a nadechovat se čistě jen hrudníkem. Jinak to ostatně ani nešlo. Začala jsem si na to pomalu zvykat.

Pak následovala večere a především další orál. Byla jsem tak unavená, že tento si již ani nepamatuji. Pak už jen uložení do vakuové postele s VR. Ihne mne přivítal hypnotický hlas, spolu s erotickými výjevy. Ihned jsem byla nadržená. Tímto začala moje nová rutina.

pokračování příště…

ko-fi

5 Comments - Add Comment

Reply