Služba u Lady Raven – kapitola 20.

Předchozí Kapitola

Bambi

7. den tréninku

Čas ve vakuové posteli my plynul vždy velmi pomalu. Vždy mi to přišla jako věčnost než bylo ráno a pan B. mě vysvobodil. Vůbec nevím kolik jsem toho vždy za tu noc dokázala naspat, myslím že toho moc nebylo. I tak jsem se přes den nezdála příliš unavená. Ostatně na to jsem přes den čas neměla. Pan B. mě opravdu trénoval velmi pečlivě. Až jsem se za několik dní začínala těšit do mé latexové vakuové postele. Ikdyž zároveň jsem se toho děsně bála. Ten hlas který jsem tam slyšela, ty výjevy s VR brýlemi které jsem měla celou dobu na sobě. Těšila jsem se na to vše a zároveň jsem se toho děsila. Nevěděla jsem co dalšího mi bude ten hlas našeptávat a já věděla, že dříve nebo později mu nakonec stejně podlehnu. Věděla jsem, že si pan B. hraje s mojí myslí. Že jí tím ovlivňuje, ale nemohla jsem se tomu bránit. Už za tři dny jsem se přistihla, že se těším na náš ranní a večerní rituál s panem B. Žě během dne se těším až uvidím ten jeho penis a já ho budu moci strčit do pusy. A to jsem ještě před několika dny měla k penisům odpor. Jestli to tímto tempem půjde dál, ani si nedokážu a spíše ani nechci představit jak by to mohlo skončit. Protože tři celé dny panu B. stačily k tomu abych se na jeho penise stávala závislou, aby mi jen to, že si ho strčím do úst přivodilo rozkoš a děsně mě to vzrušilo. Začínala jsem to brát jako čest, že se můžu dotknout jeho pýchy.

Ve chvílích jako byla tato a já měla čistou hlavu jsem nevěřila, že je něco takového možné. Moje chlouba mi vůbec nechyběla. Cítila jsem se najednou silnou ženou. Na podobné úvahy a přemýšlení jsem však neměla mnoho času. Pan B. mi totiž moc času jen pro sebe nenechával. Hned po ranním rituálu většinou následoval test povelů z minulého týdne a pak učení nového povelu. První asi čtyři dny bylo povelu hromada. Nyní však to vypadá, že se bude přibývat už pouze jeden či dva povely denně a bude hlavně probíhat opakování. I tak tímhle tempem na mě pan B. asi nebude muset vůbec mluvit a budou mu stačit pohyby rukou. Jako když loutkař vede svojí loutku, tak jsem si už pomalu začala připadat. Povely většinou zatím jen znamenaly jakou pozici mám zaujmout a pan B. byl na to opravdu důsledný. Proto se mi ještě nikdy nepovedlo projít jeho testem bez chyby. Za každou chybu samozřejmě následoval trest. Většinou nějaká forma výprasku. Zpočátku když jsem si ještě tolik neužívala orálně ho uspokojovat, tak přešel k tomuto trestu. Od toho však od včerejšího dne upustil se slovy, že to pro mne začíná být spíše odměna. A měl pravdu.

Pak následovalo cvičení sexuálních technik. Ty jsem si zatím opravdu příliš neužívala. Postupně jsem se měla zdokonalovat v hlubokém kouření dilda, výdrže a ovládání orgasmu a trénink análu.

Hluboké kouření spočívalo, jak jinak než v kouření dlouhého dilda. Kdy jsem se ho snažila vsunout do krku co nejdále. To pro mě bylo velmi těžké a stále jsem nezvládala více jak několik centimentrů. Cílem bylo, abych si celé dildo byla schopná bez problémů zasunout až po držátko do krku a vydržet tak určitý čas. Není potřeba zdůrazňovat, že pan B. s mým postupem není příliš spokojený.

Výdrž a ovládání orgasmu byla moje další noční můra. Protože po celé noci a ranním rituálu jsem byla děsně nadržená. Stačilo tedy jen trochu dráždění a já se svíjela v silném orgasmu. O to horší bylo, že pan B. pak vždy chtěl pokračovat. A moje nová latexová kundička byla o to citlivější. Během tohoto tréninku na mě zkoušel všechny možné praktiky od pouhého hlazení, po orální sex po penetraci nejrůznějšími dildy. Údajným cílem byla schopnost vydržet se milovat hodiny a mít orgasmus na povel a to i několikanásobný. Ani zde nebyl pan B. s mým pokrokem spokojený.

Poslední trénink byl anální. Ten se mi prozatím zdál nejsnadnější. Zvládnout si do análu zavést bez problémů co největší dildo. Zatím jsem každý den dostala větší anální kolík, který jsem si měla vytahovat a zandavat a pak přešlo na šukání análu šukacím strojem s dildem o stejné velikosti jako byl kolík. První dvě velikosti jsem ani necítila, další už ano ale stále bez bolesti a větší snahy jsem je dokázala pojmout. I dnešní velikost jsem zvládla i když už jsem se cítila poměrně plná. Nevím, ale jak to bude pokračovat, protože si myslím, že zítra nejpozději se pozítří velikostí budu mít problémy.

Pak následoval vždy oběd a asi hodinová pauza. Během pauzy jsem měla vždy čas si odpočinout. Někdy jsem si i zdřímnula. Pak následovalo cvičení. Vždy jsem začínala tím prokletým rotopetedem s dvojitým dildem místo sedačky. Po asi hodině jízdy jsem přešla na běžecký pás kde jsem opět hodinu musela chodit. V těch baletkách to pro mne stále bylo utrpení, ale já i mé nohy jsme si na to po tom týdnu začaly zvykat. Už jsem nepadala, ale stále to pro mne bylo únavné. Pan B. navíc chtěl vidět sexy chůzi ne jen tak ledajakou, musela jsem tak pohybovat co nejvíc boky. Po běžeckém pásu přišla chvíle kdy jsem si mohla sundat korzet. Následovalo cvičení na zpevnění břicha, ale i na nohy a zadeček. To celé samozřejmě stále v těch botách, takže jsem musela stát na špičkách. Asi jen díky tomu, že latexový catsuit byl mojí součástí bez možností ho sundat jsem tak nejspíše ztratila možnost se potit. Alespoň mi to tak přišlo, protože za normálních okolností bych musela vytopit celou místnost potem. Pak následovala další menší přestávka. Pak se blížil pomalu večer. Před večeří ještě rychle proběhlo opakování z povelů a utahování korzetu, který jsem samozřejmě ihned po cvičení musela mít nasazený. Po tom týdnu tréninku a diety jsme z mého, již na můj vkus úzkého pasu, dokázali ubrat tři centimetry. Alespoň s tímto se zdál pan B. spokojený. Po večeři pak již vždy následoval náš rituál a uložení do postele.

Dnes však po rituálu udělal pan B. gesto. Ihned jsem ho poslechla a vzorně klekla si na kolena s koleny u sebe, ruce dala na kolena a sklopila hlavu. Byla to jednoduchá pozice, nepřipadala mi zvlášť sexy, natož určená k nějakým praktikám. Byla to pozice spíše na čekání či poslouchání svého majitele a pána. Tušila jsem, že jde o druhou možnost. Pan B. mi chtěl určitě něco důležitého sdělit.

„Mám tě již celý týden na starost.“ Začal pan B. „Myslím, že v jistém směru děláš dobré pokroky. V jiných jsi, ale stále za očekáváním a já vím, že máš na mnohem víc. Mám už pouze týden na to, abych tě řádně vytrénoval než se Lady rozhodne co s tebou. Budeme tedy muset v některých věcech přidat. Co se týče tvého pasu a vzhledu. Tam jsem spokojený. Fyzické cvičení ti dělá dobře. Pokud to půjde dál zvládneme ti stáhnout pas o další tři centimentry. Fyzička se ti také zlepšila a co se chůze v botách i tam děláš dobré pokroky. Samozřejmě vše ponecháme i na příští týden, jsi si vše zažila a utužila si v tom. S čím však velmi nejsem spokojený je tvůj pokrok v sexuálních praktikách. Proto od zítra budou ještě intenzivnější. Přes den a v noci budeš nosit tento pás a tento roubík.“ A ukázal mi pás, který vypadal spíše jako pás cudnosti, co mě však nepřekvapilo, bylo že uvnitř byly dva otvory pro dilda. Roubík byl vlastně pás latexu který se dal přetáhnout přes hlavu a na jedné straně byl otvor. Bylo mi hned jasné, že to prázdné místo vyplní dildo. „Dilda v pásu i roubíku budu každým dnem zvětšovat. Dilda v pásu budou mít zároveň schopnost vibrací a i pohybů tam a zpět. Budeš tak téměř neustále šukaná, tempo a intenzitu samožřejmě budu určovat já. Neboj v aplikaci na jejich ovládání i uvidím kdy se blížíš orgasmu, či již si ho dosáhla. Bude tě tak moc kontrolovat. Věřím, že tímto intenzivním tréninkem za týden dosáhneme toho, že budeš schopná ovládat svůj orgasmus. Respektive ne ty, ale tvůj pán či paní. K tomu nám samozřejmě dost pomůže i tvoje postel. Co se týče tréninku hlubokého kouření, tak budeš vždy na hodinu připojená k šukacímu stroji který bude šukat tvojí pusinku hlouběji a hlouběji. Tobě bohužel nezbude nic jiného než si zvyknout. Trénink pozic a jejich cvičení bude probíhat i nadále. Jen se zamyslím zda nepřitvrdím s tresty. Díky tomu pásu mám již pár nápadů jak ti vše řádně okořenit. Od příštího týdne však budeme muset zapojit i umění uspokojování. A to jak mužů tak žen. Začneme pouze na umělých panácích a panách kde si vyzkoušíš všechny možné techniky a sexuální polohy. Díky tomu, že budeš během dne nosit pás a roubík a tím pádem tvůj trénink pusinky, kundičky a análku bude probíhat téměř neustále, můžeme si dovolit na dopoledne zařadit trénink uspokojování. A na konci týdne tě bude čekat závěrečná zkouška, kde Lady Raven posoudí zda byl tvůj trénink užitečný a zda si tě ponechá. Proto ti doporučuji, pokud tu chces s Lady Raven a tvojí „manželkou“ zůstat, měla by ses pořádně snažit a na Lady zapůsobit. Tak to je vše. Myslím, že máš o čem přemýšlet, teď však hybaj do postele.“


Pokračování příště...

ko-fi

Reply