Služba u Lady Raven – kapitola 23

Předchozí kapitola


Bambi

Bambi po několika dnech na slova Lolly doslova zapomněla. Ne, že by je nebrala vážně, ale měla tolik práce, že to úplně vytěsnila z mysli. Ve chvílích volna přemýšlela nad sebou a vždy se nakonec ujistila, že je šťastná a spokojená se vším, jak je teď. Práce pro Lady, starání se o dům, a i jejich pravidelné sexuální hrátky. To vše ji činilo šťastnou. Mráček v tom všem byl pan vztah pana B s Lollou. Ale to spíš kvůli Lolle. Ta ho neměla ráda. Bambi vlastně ani nevěděla proč. To on přeci Bambi naučil, jak se má chovat a od té doby přeci byla lepší a poslušnější. Lady jí určitě měla teď mnohem raději. Třeba… třeba by Lolla jen potřebovala stejnou péči od pana B., jakou dostala ona.

Bambi to připadalo jako výtečný nápad. Ale rozhodla se si ho raději nechat zatím pro sebe. Nevěděla proč, a vlastně si to ani nechtěla připustit, ale uvnitř sebe cítila v panu B. něco co se jí nezdálo. Bylo to jen malinké semínko pochybnosti, o kterém ani nevěděla, kde se tam vzalo a z čeho pramenilo. Věděla jen, že když je pan B. poblíž její hlava, nefunguje jako normálně. Její tělo si dělalo, co chtělo, a i když věděla, co dělá, vše cítila, občas jí přišlo, jako kdyby ty myšlenky a pohyby ani nebyly její a ona byla jen takový pasažér.

Vždy když jí pan B. něco nakázal, připadalo jí to tak samozřejmé. Nemohla myslet na nic jiného, než svůj úkol splnila. Dokonce z jeho vykonání a splnění měla vždy i radost. Třeba zrovna minulý týden Lolla při úklidu nešťastnou náhodou shodila a rozbila vázu v předsíni. Bambi to sice ze začátku přišlo zvláštní, protože v těch místech nikdy předtím váza nebyla. Ale sama na vlastní oči viděla Lollu jak stojí u rozbité vázy a s očima plnýma paniky na ní kouká. Než však stačila cokoliv říct, přišel pan B. a rozhodl se Lollu potrestat. Bambi věděla, že na to má plné právo. Dokonce se Bambi stala i vykonavatelem trestu. Pan B. jí nakázal, aby Lolle plácačkou naplácala přes zadek. Na každou půlku 20 ran a jako finále tři přes její svatyňku. Bambi začala s výkonem trestu. Chtěla být samozřejmě co nejněžnější. Ale zároveň nechtěla, aby jí pan B. potrestal za to, že je příliš mírná. Přesto se ale snažila nebýt přehnaně krutá.

Ale pokaždé když uhodila Lollu plácačkou věděla, že do toho dala více síly, než opravdu chtěla. Viděla v očích pana B., že mu to dělá dobře, a tak do úderu dávala stále větší sílu. Bambi bylo Lolly líto, ale nemohla si pomoct. To jak pan B. vždy přikývl dělalo Bambi radost, kterou ani neuměla popsat.

Při desátém úderu pan B. Bambi zarazil. „Moc řveš Lollo. Takhle by to nešlo. Uděláme to takhle…“ A rychle ze svých latexových kalhot vytáhl svůj ztopořený penis a dal ho Lolle do úst. Ta věděla, že bránit se ničemu nepomůže, a tak penis přijala. „A opovaž se, aby mě to jen trochu bolelo. Možná když mě zvládneš při tom všem vykouřit, ty poslední tři rány ti odpustím.“

Víc Lolla nepotřebovala a ihned se pustila do práce. Při každém úderu měla co dělat, ale vždy vydržela ránu a pak rychle pokračovala. Zbývalo několik posledních ran. Bambi již bolela ruka. Byla však šťastná, protože pan B. vypadal šťastný. Uvnitř cítila, že je něco špatně, ale kdykoliv se na to snažila zaměřit její myšlenky byly najednou jak zpřeházené a nedokázala se na to soustředit. Poslední dvě rány a pak už měly přijít pouze poslední tři přes rozkrok. V tom pan B. sebou trochu zaškubal. Lolla začala polykat jako kdyby na tom závisel její život. Bambi mezi tím dokončila ty poslední dvě rány.

„Pěkný výkon.“ Pochválil Lollu pan B. otočil se a odešel. Při odchodu zdvyhl prst. Bambi neváhala. Její tělo reagovala úplně samo. Pana B. tak z místnosti vyprovodil bolestivý výkřik Lolly, když plácačka dopadla tvrdě na nejcitlivější místečko Lolly.

Bambi se celou dobu snažila přijít na to co se jí na celé téhle události nezdálo. Vždy když už si myslela, že to má její myšlenky odbočily a ona se jen vždy dobrala toho, že Lolla přeci udělala něco špatného a musela být potrestána. A Bambi dělala jen to, co jí bylo nařízeno. Vše bylo přeci tak, jak má být. Tak proč jí na tom něco nesedělo? Nedokázala na to přijít.

Lolla

Lolle už na ničem jiném, než na plánu útěku nezáleželo. Věděla, že by tady dlouho nevydržela. Poslední dobou se jí zdálo, že se jí i Lady nějak straní. Ale nevěděla proč. A vlastně jí to už bylo celkem jedno. Bambi však pořád chtěla vzít s sebou. Přece ji tady nemohla nechat. Ne. Utečou obě.

Lolle trvalo téměř měsíc, než vše připravila a naplánovala. Vlastně to bylo poměrně jednoduché. Lady měla být ten den pryč na nějaké výstavě, nebo co to mělo být. Pan B. spolu s paní B. měli slavit nějaké své výročí, a tak by měli být ve své části domu. Lolla s Bambi tak budou moci utéct z úplně druhé strany. Lolla na ten den vsázela. Nevěděla přesně, jak daleko je to do nějakého města, nebo k silnici. Dokonce se jí podařilo i zjistit heslo od hlavních dveří. Povedlo se jí to, když ji jednou paní B. brala ven, aby jí pomohla odnést nákup do domu. Pak to vezmou přímo asi 200 m ke zdi. Půjdou doprava podél ní a tam po dalších asi 200 metrech si Lolla včerejšího odpoledne kdy jí paní B. nechala na zahradě samotnou připravila žebřík – no spíše takové schůdky schované ve křoví. Věděla, že tam pořád budou, protože pokud by ho někdo našel, byla si jistá, že by se o tom mluvilo. A kdyby ne, společnými silami s Bambi plot určitě zdolají, nebyl příliš vysoký.

Spíše měl bránit, aby někdo viděl dovnitř, než aby bránil v přístupu, či odchodu. Navíc v těch pekelných baletkách se již obě pohybovaly jako dříve v jakýchkoliv jiných botách. Věděla, že zvládnou běhat, dokonce i po tomhle žebříku by dokázaly lézt. Pak už jen cesta k nejblizší silnici, nebo městu. Dál to už naplánované neměla. Doufala, že se třeba stopem dostanou někam dál. Peníze neměly, ale kdo by odolal dvěma latexovým kráskám? Ale hlavně se chtěla dostat co nejdál. Proto při práci v kuchyni připravila do tašky i trochu jídla a vody.

Když si vším byla Lolla jistá, vysvětlila ráno plán Bambi. Té se utíkat popravdě moc nechtělo. Lolla jí tedy vysvětlila své důvody. Bambi nakonec souhlasila, že s Lollou půjde, s podmínkou, že kdyby se jim venku nelíbilo tak se vrátí.

Když se venku začalo stmívat a v domě i venku zavládlo ticho vyrazily dvě černé a lesklé postavy ze svých pokojů. Ač věděly, že nemá přílišnou cenu se snažit být potichu – přeci jen latex a chůze v baletkách vždy nějaký zvuk způsobí – tak se o to snažily. Lolla naťukala kód ode dveří. Na chvíli se jí zdálo, že se snad kvůli nervozitě přepsala, ale zámek zablikal zeleně. Lolla otevřela dveře. Čerstvý vzduch, konečně. Najednou se v místnosti rozsvítilo, dveře se jí vytrhly z rukou a s ránou se zabouchly. Číselník od zámku zčervenal.

Lolla netušila co se děje. Není přeci možné, aby na ně kdokoliv přišel. Dávala si přeci takový pozor. Jediný, kdo o tom věděl byla ona a… a Bambi. Lolla se otočila. Kousek za ní stála Bambi s provinělým výrazem a se sklopenýma očima. Vedle ní stál pan B. Poslední, co si Lolla v ten moment uvědomila bylo, že pan B. drží telefon a pak k ní dolehl hlas pana B. „Bambi, přeci jen si zasloužíš odměnu.“

ko-fi

4 Comments - Add Comment

Reply