Takový (ne)normální život – Kapitola 2.

„Tak co Marie? Chceš u mě pracovat?“

„A… Ano, jasně že chci.“ Vypravila ze sebe Marie po nějaké době. Nemohla uvěřit svému štěstí. Ještě před chvílí nevěděla co bude dělat. Byla v pasti a nevyděla východisko. Teď měla alespoň slabou naději. Naději, že bude moct žít. Nebo spíše přežívat.

„Super. Přijď zítra v 8 ráno a já ti vše vysvětlím. A ne, že se opozdíš.“ Usmála se Zuzka na Marii.

„Můžu se tu ještě podívat?“

„No jasně!“

Marie se chvíli procházela po obchodě. Přeci jen do sexshopu často nechodila. Popravdě byla tam snad jen dvakrát. A to už před nějakou dobou a spíše ze zvědavosti. Marie neměla ani tendenci nakupovat sexuální hračky přes internet. Pár hraček doma měla, ale ty jí pořídil její ex. Sama nikdy neměla potřebu, se svým sexuálním životem byla spokojená. Sex mohla v minulosti mít v podstatě kdykoliv. Její ex nebyl nejvíce obdařený ale uměl to s ním a tedy hlavně s Marií. Ne, rozhodně neměla nikdy potřebu. Jejich sex jí stačil. Ale teď? Teď je přeci sama. A to i na sex. Samozřejmě může si ulovit koho bude chtít přece. Ale třeba by nebylo špatné vyzkoušet i něco jiného.

A tak se toulala po obchodě, viděla všechny možné a nemožné hračky. Vibrátory všech mozných tvarů, dilda různých velikostí. O některých byla přesvědčená, že se do nikoho vejít nemohou. V obchodě však byly i nafukovací panny, návleky na penisy. Co jí trochu překvapilo bylo oddělení s oblečením. To bylo něco pro ní. Koukala na různé noční košilky a spodní prádélko. Byly zde i korzety. Pak se dostala do dalšího oddělení. To bylo plné důtek, různých masek, pout, vodítek a lesklých oblečků.

Bylo zde toho tolik, že věděla že by zde mohla klidně strávit celý den a pořád by nacházela něco nového a zajímavého. Fantazie u některých kousků pracovala na plný úvazek a tak si ani nevšimla, že na ní Zuzka mluví.

„Země volá Marii. Halóó!“

„Promiň nějak jsem se zamyslela.“

„Všimla jsem si. Můžeme jít, ráda bych si dneska dostala domů“

„Jo… jasně. Ještě jednou díky za vše.“

„Ještě neděkuj a hlavně přijď včas.“


Prvních několik týdnů Marie ani nevěděla jak uteklo. Všechno bylo nové a bylo toho tolik co se musela naučit. Zuzka byla milá a vše ochotně vysvětlovala. Marie by nikdy nečekala, že jí práce v sexshopu bude tak náročná a přesto jí bude bavit. Nejen, že musela prodávat za kasou, musela uklízet, třídit zboží, vybalovat nové, vyřizovat online objednávky a hromady dalších věcí. Ani se nenadála a uplynul měsíc. První výplata. Nebylo to něco co by jí hned zbavilo všech starostí, ale udělalo jí to nesmírnou radost. Pozvala Zuzku do cukrárny na rohu ulice. Občas tam spolu po práci zašly a obě to tam měly rády.

„Díky Marie za pozvání.“ Začala Zuzka. „Mám tady pro tebe malou pozornost.“

A vyndala z kapsy pěkně zabalenou krabičku a dala jí Marii.

„Co to je?“

„To se dozvíš až to otevřeš.“

Marie na další pobízení nečekala a krabičku rozbalila. Byly to venušiny kuličky z jejich obchodu. Marie poděkovala a tázavě se podívala na Zuzku.

„Nechci aby si to brala špatně.“ Začala Zuzka. „Ale myslím, že ti chybí zkušenosti s hračkami aby si mohla lépe poradit zákazníkům.

Marie posmutněla.

„Nemyslím to zle.“ Rychle pokračovala Zuzka když viděla Mariin pohled. „Vedeš si opravdu skvělě, jen říkám na čem bude potřeba zapracovat v budoucnu. A navíc, zkus popřít, že si po nich celý měsíc nepokukovala.“

Marie se usmála. „Máš mě prokouklou, že?“

„To si piš!“


Dalších několik měsíců uteklo jako voda. Zuzka už nechávala Marii obchod téměř jen na ní. Sama se věnovala něčemu jinému. Většinu času trávila Zuzka v zadu obchodu za závěsem a zamčenými dveřmi. Vodila si tam především muže, ale Marie zaznamenala i několik žen a jeden pár. Některé z návštěvníků po čase začala poznávat. Jiné viděla pouze jednou. Zpočátku měla spoustu práce se vším tím učením a tak neměla příliš času se tomu věnovat, nyní jí však čím dál více zajímalo co se tam děje.

Marie se pořád chtěla zlepšovat a dokázat Zuzce, že by si mohla zasloužit přidáno a třeba se i dozvědět, co se děje za těmi dveřmi. Pořád musela myslet na to, že by měla zkoušet hračky z obchodu, aby mohla lépe poradit. Když jí tedy zbyly občas peníze, tak si nějakou drobnost koupila. Už delší dobu však pokukovala po něčem lepším.

Lákalo jí dildo do kalhotek na dálkové ovládání. Představovala si jak by si tím dokázala okořenit pracovní směnu. Jak si zapne vibrace a pak si zamkne ovládání ve skříňce, aby jí chvíli trvalo kdyby už vibrace nemohla vydržet. Určitě by pak práce nabrala jiný směr.

Druhou věcí byl dámský pás cudnosti. Popravdě nevěděla co jí na tom tak láká. Nikdy si nedovedla představit, že by něco takového měla na sobě, nikdy jí ta představa nelákala. Ale vždy když šla kolem musela se na něj podívat a na obrázek na krabici, kde byla dívka v tom pásu a z očí a postoje těla jí čišel chtíč. Představovala si jak je vzrušená a nemůže s tím nic dělat a to jí vzrušovalo snad ještě víc. Navíc se poslední dobou cítila jako ta dívka na přebalu. Domů z obchodu chodila poslední dobou vzrušená, přeci jen práce v tomhle prostředí se na ní začala projevovat.

Poslední věcí kterou chtěla ihned bylo oblečení. Pro oblečky měla vždy slabost. Tohle bylo však něco jiného. Šlo o latexové minišaty. Latex nikdy na sobě neměla. Musela se o něm něco naučit. Zuzka jí učila jak ho naleštit a jak o něj pečovat, protože nějaké kousky byly v obchodu vystavené. Ráda se ho dotýkala, vždy když šla kolem musela alespoň letmo po něm přejet rukou. Šaty měly velký výstřih a byly opravdu krátké. Věděla, že by jí končily hned pod zadečkem, a věděla, že by v něm byla opravdu sexy. Pokud by i ty šaty vzala do práce, byla si jistá že by žádný muž z obchodu neodešel bez toho aniž by něco nakoupil.

Chtěla vše a chtěla to ihned. Našetřit na to by znamenalo čekat ještě alespoň dva měsíce. Krást se však bála. Co by tomu řekla Zuzka kdyby na to přišla? Určitě by ji vyhodila. To jí nemohla udělat… Ale pokud se to nedozví byla si jistá, že jí pomůžou s prací. No dobře možná by to na práci moc vliv nemělo, ale minimálně jí by to radost udělalo. Takže co teď???

Má Marie něco ukrást a co?

  • Ne v žádném případě, je to moc riskantní! (39%, 26 Hlasy)
  • Ukrást všechny tři věci najednou (velmi riskantní) (23%, 15 Hlasy)
  • Ukrást pás cudnosti (21%, 14 Hlasy)
  • Ukrást dildo do kalhotek na dálkové ovládání (11%, 7 Hlasy)
  • Ukrást latexové šaty (6%, 4 Hlasy)

Počet hlasujících: 66

Nahrávání ... Nahrávání ...
ko-fi

Reply