V tvojí kůži – recenze

Jenom jak jsem si přečetla anotaci knihy, tak mě hodně zaujala a řekla jsem si, že bych si ji ráda přečetla. A tak jsem také udělala, ze začátku jsem se nemohla začíst, ale po pár stránkách už to bylo lepší. Je to erotický román, který je prodchnutý tajemnem a také samozřejmě erotikou a touhou.
Na začátku je deník ženy, který v sobě ukrývá mnoho intimních věcí, které zahrnují drsný sex, takže by se rozhodně neměl dostat do cizích rukou. Ale shodou okolností se dostane do rukou Saře, mladé učitelce, která se do deníku tak ponoří, že na něj nemůže přestat myslet. Ale zároveň také nemůže zapomenout na tajemnou ženu Rebeku, která je autorka deníku. Chce jí najít a zjistit co se s ní stalo, ale nebude to tak jednoduché. Stopy ji zavedou do galerie moderního umění, které je její vášeň a tak neváhá. Tam se seznámí se dvěma muži. S Markem, který je majitel galerie a také velmi bohatý a jak se zdá tak je na to nesmírně hrdý a s Chrisem, ten je slavný malíř a také velmi bohatý. Oba jsou to dominantní muži a vůbec se s tím netají. Sara se do událostí kolem Rebeky, Marka i Chrise dost zamotává až je v tom až po uši.
Příběh se mi líbil a vážně mě zajímá co se stalo s Rebekou, ale jak to vypadá to se jen tak nedozvíme. Protože je to teprve první díl ze série, nejdřív jsem myslela, že si další díly nepořídím, ale vzhledem k tomu, jak skončil první díl, tak uvažuju o tom, že si to ještě rozmyslím. Ale nejspíš asi jo, protože mě to opravdu zajímá 🙂
Mohu prozradit, že kniha má BDSM nádech, protože jeden z boháčů je vlastníkem privátního klubu, ve kterém se odehrávají právě tyto hrátky.
Nevím co bych dělala, kdyby se mi do rukou dostal takový deník, jestli bych odolala a nečetla ho a nebo si ho přečetla. A co by jste dělali vy?

 

 

 

ko-fi

V tvojí kůži
  • Erotika
  • Příběh
  • Čtivost
  • Styl psaní
  • Napětí
5
Sending
User Review
0 (0 )

2 Comments - Add Comment

Reply