Konec pauzy! Jsme zpět?!

Předem bych se vám všel rád omluvil, že jsme s vámi posledních několik měsíců nekomunikovali a v podstatě se bez omluvy vypařili. Nebojte nic se nám nestalo. Níže bych vám chtěl nastínit, co se událo v našich životech a zde tak zavládla pustina a dále i co můžete čekat do budoucna. Samozřejmě nevidím do budoucna a tak nevím zda všechno klapne nebo ne, ale nejspíše dobře víte jak to u nás chodí. 🙂

Takže co se to s námi téměř půl roku dělo? Asi jste si všimli, že Darkmína články již moc nepíše. Nebojte nerozešli jsme se nebo něco takového. 😉 Máme potomka a ten jí momentálně stále zaměstnává na celý den a když jí přeci jen zbyde trocha volného času nemá zrovna moc náladu sedět u PC. Neberte si to prosím osobně. Doufám a věřím, že se to časem změní a ona se vrátí k občasnému psaní. Takže ano, blog jsem v podstatě ovládl já (Reaven/Cindy), ačkoliv se jedná o její blog. Doufám, že vám to moc nevadí.

A co, že jsem to dělal já? Inu kromě hromady přesčasů v práci, jsem se snažil uhlídat našeho malého Ďáblíka. A do toho jsem měl rovnou několik zdravotních problémů, které ještě úplně neodezněli a v podstatě nevím zatím jestli někdy úplně zmizí. Nejspíše to bylo vším tím dohromady a já popravdě neměl dost múzy, nálady a nedokázal jsem se k psaní dokopat. Doufám, že to chápete. A ještě jednou se omlouvám, především proto, že jsem vám nedal vědět.

Tak konec omluv a výmluv. Teď se pojďme podívat jak chceme pokračovat dál co bude s rozjetými sériemi a tak dále.

Předem chci říct, že nevím v jaké frekvenci budou vycházet různé články.

Rád bych dodržel minimálně jeden příspěvek za týden, což si myslím, že by pro mě mohlo být udržitelné. Mám několik nápadů na články, takže je možné, že se ze začátku objeví více článků. Ale také se může stát, že občas žádný nevyjde. Bude hodně záležet na čase a přeci jen blog máme oba jako něco co nás baví. Chceme, aby blog pro nás byla radost. K psaní se rozhodně nechceme nutit. Přeci jen nikdo nás za to neplatí, děláme to ve svém volném čase. Chceme tedy hlavně aby nás psaní naplňovalo a sami s ním byli spokojení. Protože co si budeme nalhávat moc čtenářů nemáme. O to víc nás oba hřeje každý komentář, či zpráva od vás.

Povídky samozřejmě budou pokračovat. Chci pokračovat i v Takovém (ne)normálním životě, tedy v povídkové sérii kde budete moci ovlivňovat příběh hlasováním. Druhý díl doufám, že vyjde ještě do prázdnin. Jen nevím zda se mi bude dařit plnit měsíční vydávání této série, které bylo původně v plánu. Zatím bude pokračovat i Služba u Lady Raven, ale cítim, že by se tato série měla pomalu uzavřít, ale uvidíme.

Ano, budou se objevovat i rcenze. Ty jako do teď budou nepravidelné. Přeci jen chceme danou věc opravdu otestovat než vydáme recenzi, a to nám momentálně jde hůře. 🙂 Tipy samozřejmě budou také pokračovat, ale určitě nebudou pravidelné (rozhodně budeme rádi i za vaše tipy).

A pak je tu Cindy. Ta samozřejmě žije svůj vlastní život 🙂 Zde jsem chtěl opravdu zvednout laťku, natočil i pár videí. Přemýšlel jak její řádění financovat nějakým Patreony, či onlyfans atd. přeci jen je toho hodně co by Cindy potřebovala a latex a další doplňky nejsou zrovna nejlevnější záležitost. Než jsem se však odhodlal, přišla tato odluka a já vidím, že bych blog i Cindy zároveň nyní nezvládal. Rozhodně ne tak abych mohl být s obojím spokojený. Jsem tak rád, že jsem nic nerozjel. Cindy tak můžete zatím občas očekávat i tady. Stále bych chtěl Cindy vyšvihnout někam dále, ale myslím, že to nyní nepřipadá v úvahu (třeba se někdy rozepíšu o Cindy více).

Novou rubriku, či typ článků zatím neplánuji přidávat. Vlastně mám v hlavě asi dva články, které budou spíše jen takové moje myšlenky. Bude to nejspíše takový tok mých myšlenek na nějaké téma, něco nad čím poslední dobou dost přemýšlím a chci to dostat ze sebe. A tak se budu svěřovat nejen Darkmíně, ale i vám. Uvidíme jak mi to půjde. Může se také stát, že výsledek bude pro mne až moc citlivý, takže článek nakonec nezveřejním, ale určitě existovat bude. 🙂

A k tomu všemu mi ještě stále chybí aktualizovat náš současný stav hraček a jejich fotky.

Doufám tedy, že nás ještě někdo bude číst a že nám alespoň někdo zachoval svoji přízeň. Dejte nám vědět jakékoliv své připomínky, či nápady na cokoliv. Můžete zasílat i své články/povídky/tipy nebo recenze. Důležité je aby opravdu byly vaše. A pokud se nám něco zalíbí určitě danou věc i zveřejníme. 😉

A co tedy závěrem? Jen to, že blog i nadále pokračuje!

2 Comments - Add Comment

Reply