Služba u Lady Raven – Kapitola 16

Předchozí Kapitola

Kapitola 16

Bambi (Tony)

Když jsme se s Lollou poprvé museli rozdělit, nevěděla jsem co mě čeká. Nevěděla jsem kam Lolla jde s panem B. A hlavně kam mě vede paní B. Nezbývalo mi nic jiného než se za ní vydat. Nebudu zapírat, že jít za ní mi nevadilo. Měla jsem tak krásný výhled na její prdelku pěkně obepnutou latexovou sukní. Sukně nebyla moc krátká. Možná spíš až moc dlouhá na můj vkus, ale na Paní vypadala velmi elegantně. A když Paní B šla a krásně pohupovala boky, začal se mne zmocňovat chtíč.

Hned jsem si však připomněl, že bych z toho měla nejspíš jen potíže. Ale koukat se přeci nikomu neuškodí. Ani jsem nevnímala kam jdeme. Procházeli jsme domem až jsme vyšli ven na terasu. Najednou se otočila. Rychle jsem uhnul pohledem a podíval se na Paní B. Očividně dobře viděla na co jsem celou dobu koukala. Ale nedala na sobě nic znát. Jen přišla blíž a letmo se mě dotkla kolem pasu když procházela. Obešla mě dokola.

„Tvojí prací je posíct celou zahradu. Pojď ukážu ti kde najdeš sekačku.“ Zavedla mne do technické místnosti vzadu za domem. „Myslím, že se zbytkem si dokážeš již poradit. Ne?“ Přikývla jsem. „Ano, Paní.“ „Dobře, budu se opalovat na terase. Kdybys něco potřebovala, tak přijď. S těmi slovy zmizela.

Dala jsem se tedy do práce. Bylo chvíli po poledni a ač léto již pomalu ale jistě končilo, slunce se rozhodlo, že ještě ukáže, že dokáže pořádně hřát. Ještě jsem ani nezačala a cítila jsem se jak ve výhni. Pot mi tekl všude. I tak jsem se pomalu dal do své práce. Vždy když jsem šel kolem terasy nezapomněl jsem se podívat na paní B. Ležela tam na lehátku. Tentokrát jen v latexových bikinách, s kloboukem a slunečními brýlemi. Vypadalo to, že spí. Nechtěl jsem jí rušit. Ale nedalo mi to a vždy jsem na ní zírala.

Když jsem procházela po nějaké chvíli vypadalo to, že spí. Musela jsem si odpočinout a nedalo mi to, musela jsem si paní B. prohlédnout blíže. Bála jsem se však trestu, kdyby se paní Broocksová vzbudila. Proto jsem raději zamířila jen do stínu a rozhodla se, že si na chvíli odpočinu. Přitom jsem pozorovala jak se paní B. sluní. Cítila jsem jak se ve mě probouzí vzrušení. To bylo o to horší, že jsem stále byla v páse cudnosti.

Bianca Beauchamp

Raději jsem tedy šla pokračovat v sečení. Když jsem však o chvíli později opět procházela kolem, paní B. byla vzhůru a volala na mne. Ihned jsem k ní přišla. „Přejete si Paní?“ „Ráda bych využila tvých ruček. Namaž mi záda, ať se nespálím.“ S těmi slovy mi podala krém na opalování a přetočila se na břicho.

Začala jsem ji tedy pomalu mazat záda. Dělala jsem to naschvál pomalu, abych si mohla odpočinout a zároveň si užít dotek na paní Broocksové. Přeci jen s holou kůží jsem přišla do styku poslední dobou jen málo. Já i Lolla jsme zůstávali uzamčení v latexu a jak to vypadalo, již nebyla možnost jak se ho zbavit. A Lady Raven si s náma ráda hrála, když byla také v latexu. Takže jsem pomalu zapomínala jaké to je. Ikdyž jsem samozřejmě tu kůži nemohla cítit na vlastní kůži, i tak mě z ničeho nic vzrušovala.

Vršek latexových bikin mi trochu překážel, rozhodla jsem se, že je tedy rozepnu a paní nic nenamítala. Což jsem popravdě ani nečekala. Naopak vzrušilo mne to ještě víc. Když jsem skončila ze zády sjela jsem na její nohy. Stále žádná reakce, takže jsem pokračovala. A pak mne napadlo, přeci nemůžu dopustit, aby se spálil i její zadeček. Polkla jsem na sucho, bylo to buď a nebo. Začala jsem pomalu stoupat až k jejímu zadečku.

Pak jsem jí na něj sáhla a začala po něm pomalu rozmazávat krém. Abych udělala místo stáhla jsem jí kalhotky pod zadeček. A ona mi ještě pomohla. To mi dodalo odvahy. Při hnětení zadečku jsem jako by náhodou sjela rukou mezi nohy. Zasténala. Ucukla jsem rukou.

„Jsi to, ale pěkně zlobivá služtička, víš to?“ Zeptala se mě. Byla to spíš řečnická otázka a v hlase jí znělo spíš pobavení. „Neřekla jsem, že máš přestávat.“ řekla rychle, když viděla, že nevím co dělat.

A tak jsem pokračovala. Sténání zesílilo. Evidentně se jí to líbilo. Z ničeho nic mi však dala ruku pryč a přetočila se na mě. Já tak mohla vidět její prsa v celé kráse. Sundala si i kalhotky, viděla jsem tak, že na její kůži není žádný chloupek.

„Líbí se ti co vidíš?“ zeptala se mne. Přikývla jsem. „Dobře.“ Posunula se na okraj lehátka. „Klekni.“ Přikázala mi. Když jsem to udělala, strčila si mojí hlavu do klína. Nemusela nic říkat, vše mi bylo jasné. Pak jen vzdychala a přidržovala mi hlavu na místě. A já jí lízala její broskvičku. Už tak dlouho jsem to nedělala. Za chvíli mi pustila hlavu a lehla si. Netrvalo dlouho a měla orgasmum.

Přestala jsem a podívala se na ní. Oddychovala. Pak se na táhla vedle na stolek pro telefon. „Dostala jsem na tebe chuť služtičko, především tedy na tvůj nástroj mezi nohama.“ Pár kliknutí a pás cudnosti byl odemčený. Podívala jsem se na paní. Jen přikývla. Sundala jsem si tedy pás.

Uvědomila jsem si, že to je vlastně poprvé od té operace co jsem viděla svůj penis. Paní Raven si se mnou ráda hrála když jsem byla zamčená a tak jsem neměla přiležitost si ho moc prohlédnout. Jako celé moje tělo byl i on celý v latexu. Vzrušením se teď tyčil vzpříma. Musela jsem se ho dotknout. „Ruce pryč, to není tvoje hračka.“ Rychle jsem schovala ruce za záda.

Paní si ho také prohlížela. „Tak se podíváme co to všechno umí.“ Řekla spíše pro sebe a začala něco mačkat na mobilu. Za chvíli mnou projela enormní vlna vzrušení až se mi téměř zatmělo před očima. Pak mne penis začal bolet. Podívala jsem se na něj a zděsila jsem se. To nemohl být můj penis. Vypadalo to jak nějaké monstrum. Byl větší a širší. Hrozně to bolelo. Chtěla jsem si na něj sáhnout a zjistit, zda to jen není nafouklý latex, ale syknutí paní B. mě od toho odradilo.

„Mám ráda velké péra, ale nikdy jsem v sobě nic takového neměla.“ Roztáhla nohy. Na nic jiného jsem nečekala a přišla k ní. Pomalu jsem do ní vnikla. Evidentně to na ní bylo zpočátku moc. Hekala a syčela. „Ty mě roztrhneš.“ Pořád opakovala. Za chvíli jsem, ale začala přirážet. Cítila jsem jak ji vyplňuji. Peni jsem měla tak citlivý, že při každém pohybu jsem myslela, že mám orgasmus. Přirážela jsem víc a víc dokud paní neměla další orgasmus. Ale ani to jí nezastavilo, chtěla víc a víc. Byla jak posedlá. Střídali jsme pozice a ona měla jen další a další orgasmy. A já stále toho svého nemohla dosáhnout.

Pak se najednou rozrazily dveře a tam byl pan B. a za ním Lolla. V tu chvíli jsem ztuhla, krve by se ve mě nedořazal. Pan B. jen něco klikal na mobilu, zatímco na mě křičel. Nevnímala jsem. Ucítila jsem opět jen bolest v penisu. Odskočila od paní Broocksové a zůstala stát jak opařená. Nevěděla jsem co dělat. Nerozumněla jsem co na mě pan Broocks křičí. Jen jsem si všimla, že můj penis je opět normální a dokonce ani není vzrušený. Pak jen vím, že mi Lolla vrátila zpět pás cudnosti a pak mě někam odváděla.

Věděla jsem, že přijde nějaký trest, musí nějaký přijít. Já jen doufala, že ho nějak zvládnu.

Následující Kapitola
https://www.darkmina.cz/sluzba-u-lady-raven-kapitola-17/
ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply