Služba u Lady Raven – Kapitola 9.

Předchozí Kapitola

Kapitola 9. – Zkouška

Tony

Zdálo se mi, že jsem snad vůbec nespal a už nás Lady budila, abychom se šli připravit. Když jsme ani po minutě nejevili, že máme v plánu vstávat, zaslechli jsme nad hlavami zasvištění biče. To nás rychle probralo a připomnělo nám to naší situaci. Nazí jsme rychle běželi každý do své koupelny, kde jsme se podle pokynu naší Paní umyli a oblékli do našich již velmi dobře známých oblečků. To samozřejmě zahrnovalo latexový catsuit s falešnými prsy. Ke catsuitu byly připojeny latexové rukavice a prstové ponožky a maska s otvory jak pro oči, tak pro pusu a nosní dírky. Můj dnešní černý catsuit, měl latexový kondom pro penis a kondom pro anál, který šel na své místo již bez problémů.

V latexu jsem se cítil skvěle. Uvědomil jsem si, že mi ten pocit hrozně chyběl. Ta vůně latexu a to být v něm úplně uzavřený. Oblečený a připravený jsem šel do společné místnosti. Chůze v baletkách mi dělala poměrně problémy, protože jsme většinu času trávili buď spoutaní na tréninkovém stroji, nebo v kleci. Když jsme se měli pohybovat po bytu Lady tak to bylo zatím jen na vodítku po čtyřech. Po pár krocích kdy jsem se musel přidržovat zdi, jsem se tedy vrátil do své přirozenější polohy na čtyřech.

V herně již na mě čekala Paní, již také připravená. Také v latexu, ale bez masky a na vysokých podpatcích. I tak se jí však muselo chodit mnohem líp než mě v baletkách. Maggie klečela před Paní ve vítací pozici. Ruce za zády, prsa vypnutá a hlava skloněná. Došel jsem po kolenou vedle Maggie a zaujal stejnou pozici. Neuniklo mi jak jsme si podobní. Latex mi formoval tělo, a cvičení a celkově výcvik se začal na mém těle nejspíše nějak projevovat. Samozřejmě, že hlavním důvodem byly ty velká falešná prsa a korzet stažený tak, že jsem mohl dýchat jen stěží. Samozřejmě největší rozdíl byl mezi našima nohama. Zatímco Maggie tam teď měla jen ovál kde začínal latexový kondom, který byl zavedný přímo do Maggie (nepochyboval jsem, že stejný bych našel i u její zadní dírky, tak jako jsem měl já). U mě se zas tyčil můj již napůl ztopořený penis.

Paní si nás pomalu obešla a pak se zastavila před námi. „Tak moje milá zvířátka, po dlouhém tréninku na stroji vás dnes čeká test. Doufám, že mě nezklamete. Pokud ho splníte k mé spokojenosti, stanete si již na věky mými otroky. Budete mými sexuálními hračkami, bez vlastní vůle. Váš jediný účel bude, mi sloužit jakýmkoliv způsobem. Stanu se vaší Bohyní a budete mne uctívat jakýmkoliv způsobem který budu chtít. Budete mi patřit… kompletně. Dám vám tedy poslední možnost, pokud toto nechcete, máte teď šanci beztrestně odejít.“

Ač mne ta řeč poměrně vyděsila, tak jsem zjistil, že mě i neuvěřitelně vzrušila. Tak jako poslední dobou všechno. U Maggie jsem poznal, že nad návrhem přemýšlí. Cítil jsem jak se na mne podívala. Bál jsem se však pohled opětovat.

„Musím se vám k něčemu přiznat.“ Pokračovala naše Paní. „Jak asi tušíte vaše neukojitelné vzrušení a orgasmy na povel i opakované nejsou jen díky vašemu tréninku. Nejde jen o hypnotické nahrávky které vám denně pouštím když spíte. Ale i o medikamenty, které máte v každém jídle. Říkám vám to teď, protože ještě je čas na návrat. Vše se po čase vrátí do normálu a budete opět tací jako dřív. Pokud však budete chtít složit test a pokračovat, tak další změny už vratné nebudou. A to jak fyzické, tak psychické. Léky způsobí, že váš chtíč bude neustálý. Vaše erotogenní zóny budou výjimečně citlivé. Orgasmu však pro vás bude mnohem obtížnější dosáhnout. Popravdě díky hypnóze budete orgasmu schopni dosáhnout pouze s mým svolením. Avšak orgasmus budete mít vždy, když vám přikážu i několikanásobně po sobě. Pokud budu chtít tak vás dokážu slovem přimět v podstatě k čemukoliv i pokud by jste sami nechtěli. Díky těmto všem věcem budu vědět, že mi budete sloužit vždy jak nejlépe budete moci a vždy budete připraveni k použití. Už tu nebudete jeden pro druhého, budete tu vždy jen pro mne. Je vám to vše jasné?

„Ano, Paní.“ Zazněla ihned odpověď od obou z nás.

„Chcete tedy pokračovat?“

Po chvíli ticha zaznělo jednohlasné: „Ano, Paní.“

„Věděla jsem, že mne nezklamete.“ Usmála se na nás Paní a její úsměv nás hřál. „Teď se tedy musíte připravit k vaší závěrečné lekci. Postavte se!“ Nešlo to tak lehce, ale nakonec jsme se postavili. Nejdříve si mne Lady odvedla kousek opodál zády ke dveřím, které vedly do místnosti z venku. Ruce mi Lady spoutala a připnula k řetězu. Za ten pak zatáhla a ruce mi vytáhla nad hlavu jak nejvíce to šlo. Musel jsem tak balancovat na baletkách a měl jsem s tím popravdě celkem potíže. Za chvíli jsem pocítil jak se mi do análu něco dere. Anální hák mě zcela vyplnil. Pak ho Lady připnula k jednomu z ok na masce. A stáhla ho tak, že jsem musel mít hlavu vzpříma. Pokud jsem chtěl hlavu sklonit, hák se tak do mě zarážel hlouběji a hlouběji. Mohl jsem však hlavu zaklonit dozadu a tak si trochu ulevit. Ne však na dlouho. Za chvíli jsem však cítil štiplavou bolest na bradavkách. Lady mi dala svorky na bradavky. A bolest byla opravdová i přes to, že svorky byly na falešných prsou. Byly spojené s roubíkem, který jsem v mžiku měl v puse. Lady jen pak nastavila řetězy, tak že jakýkoliv pohyb hlavou měl vliv buď na hák nebo na svorky. Nezbývalo mi než ji tedy držet vzpříma. To však nebylo pro mě snadně a tak se brzo z poza roubíku ozývali tlumené vzdechy. Napůl rozkoší a napůl bolestí.

Jedinou možností pro mne tedy bylo se dívat jen přede mne. To však nejspíše Lady chtěla, protože přede mnou bylo gynekologické křeslo, na které si už sedala Maggie. O chvíli později k němu byla připoutána, tak že se nemohla ani pohnout. Pak nás Lady na chvíli opustila. Nečekali jsme však dlouho. Dveře za mnou se otevřeli. Kdo vešel jsem však nepoznal dokud nepřišli přede mne. Ano nebyla to Lady samotná. S ní bylo pět mužů. Všichni v latexu a v maskách, aby si zachovali anonymitu. Samozřejmě, že si to všichni ihned hrnuli k Maggie, ikdyž někteří mě nezapomněli popleskat po zadku. Což jsem doprovodil zasténáním do roubíku. Jeden mne dokonce pleskl i přes prsa. Další zasténání. Pak už se všichni začali věnovat Maggie. Moc jsem tam přes chumel těl neviděl.

Ke mne se však postavila Lady a rozhodně mne nenechala abych se nudil. Hladila mne po mém již téměř vždy tvrdém penisu a šeptala mi do ucha. „Takové to může být ve vaší budoucnosti. Podívej se na Maggie, pět chlapů a jak je pěkně zpracovává. Bere si všechny ty čuráky do sebe ani okem o tebe nezavadí. Teď si na tebe určitě ani nevzpomene. Vidíš teď jí odepnuly ruce a nebrání se. Naopak se s nimi činí. Teď jí sundali z křesla. A zvládá jich všech pět najednou. Mám to, ale šikovnou otrokyni. Je úplně k nezastavení. Tak hladová po čůrácích.“ Její řeči mne vzrušovali snad ještě víc než to co jsem viděl. I než to, že mě Lady zpracovávala rukou. Teď se mezi těly udělala větší mezera a já tak mohl na Maggie vidět přímo. Zrovna si nasedala na jednoho z těch mužů. Sama si navedla jeho penis do análku. Do análku který se mnou nikdy nechtěla, který ji přišel nechutný. Podívala se na mne. Zjistila jak jí pozoruji. A pousmála se. Začala si hladit její nadrženou latexovou kundičku ze které už vytékalo sperma. Druhou rukou si začala hladit prsa. Aby mne snad ještě víc vyprovokavala. Celou tu dobu mne pozorovala. Pak jí však někdo vzal hlavu a nasměroval si jí do svého klína. Maggie nepřestala nasedat na jednoho z mužů. Další mi však zastínil výhled, neboť položil Maggie tak, aby se mohl dostat penisem k její kundičce. A začal také přirážet.

„Co se to z ní stalo, taková nikdy nebyla. Ale vždy jsem jí takovou chtěl přeci mít a teď jí takovou mám. Ikdyž už není moje. Je naší Lady a já jí patřím přeci taky.“ Blesklo mi hlavou. Najednou jsem zjistil, že ruce už mám volné. Podíval jsem se po mé Paní. Ta ležela na gynekologickém křesle a pokynula mi abych šel k ní. Dala mi hlavu do svého klína a já začal lízat jak pominutý. Dokud si mne Lady nevytáhla nahoru. Dala si můj penis do své žhavé mušličky a já začal přirážet jak zběsilý. Díky tréninku však orgasmus nepřicházel. Zatímco Lady si jich zatím užila již několik. Vzdechy od vedle již ustaly. A najednou jsem cítil něčí ruce na mých prsou. A někdo začal pohybovat kolíkem v mém análu tam a zpět. „Tak jak miláčku se ti líbí šukání s naší Paní?“ Zašeptala Maggie do mého ucha. Ale v hlase jí nezněla žádná žárlivost. Spíš chtíč. Stále potom co uspokojila pět mužů ještě měla chuť na sex.

Paní nás však přerušila. Rozkázala Maggie aby si lehla. Ona na ní nasedla a líbala jí. Já tak měl na výhled hned čtyři otvory. Které jsem postupně všechny střídal. Nakonec se ještě Paní nechala vylízat od Maggie zatímco jsem to Maggie dělal do kundičky. Potom co měla paní orgasmus nás ještě chvíli nechala… no dříve bychom řekli milovat, dnes to však už pro nás bylo šukání. Když už jsme se však oba blížili k orgasmu, tak nás Paní zastavila. „Opravdu chcete svůj život žít takto? Celý den nadržení? Dny trávené sloužením mým rozmarům? Celé dny bez orgasmu jen pro to abych vás trápila? Opravdu mi chcete patřit?“

S Maggie jsme přikývli a poklekli, aby jsme dali najevo svojí submisivitu. Oba celý nadržení a na okraji orgasmu.

Maggie

Probuzení od Lady bylo poměrně drsné. Následovalo rychlé nahnání do koupelny a oblečení. Latex už mi chyběl a těšila jsem se do něj. Jen mi přišlo zvláštní, že ani jedna z mých dírek je nevyužitá. Připadalo mi to jako škoda, ale co já mám co do toho Paní mluvit. Musela jsem tedy skousnout ten pocit, že mi něco chybí, že nejsem zaplněná. Ty latexové kondomy co nyní byly ve mne jsem téměř necítila. Zase jsem byla u Paní dříve než Tony. Tomu snad všechno musí trvat. Konečně také dorazil. Sakra jak vypadá zvláštně s těmi velkými falešnými prsy a s tím velkým ztopořeným pérem. Tak divný, ale tak sexy a žhavé, že bych se na něj nejraději ihned vrhla. Strčila si ten jeho vytrénovanej penis do jedné z mých dírek a sála mu ty latexový prsa. Ale nemůžu. Musím čekat co si pro nás Lady přichystala. Konečně si Tony klekl vedle mne. Je vidět, že chození v baletkách mu zatím dělá velké problémy. Mne také, ale přeci jen asi jako žena na to mám větší předpoklady.

Pak nám Lady povídá něco o tom, že jí budeme patřit a tak. To už přeci dávno patříme a já bych určitě neměnila. Tony se na mne sice podíval, ale bylo vidět, že je rozhodnuto. Pak něco o medikamentech a hypnóze. No já si popravdě hned myslela, že to není v lidských silách takhle rychle se vytrénovat. Sice mne to překvapilo, ale rozhodně ne tak moc. Vlastně mi to už bylo jedno. Byla jsem teď jejím majetkem, tak ať si se mnou dělá co chce. Chci abych byla tím čím mě chce mít. A pokud si myslí, že k tomu potřebuji nějaké prášky a hypnózu, tak to s radostí udělám.

Potom co jsme Lady ujistili, že chceme pokračovat a sloužit jí, jsem byla připoutaná na gynekologické křeslo. Už jen z toho jsem byla vzrušená. Pak byl Tony připoután kousek přede mne. Ať jsem se snažila sebevíc, můj pohled vždy končil mezi jeho nohama. Ten pohled mne úplně přitahoval, ani jsem si nevšimla, že Lady někam zmizela. Za chvíli jsem se dozvěděla kam. To když mne obestoupilo pět mužů. Vlastně já viděla jen ty penisy. Každý trochu jiný, ale všechny v latexu. A já je chtěla všechny, hrozně moc. Jeden mi ho hned bez váhání vrazil do klína, ale moje vytrénovaná vagína ho přijala bez protestů. Druhý mi ho strčil do pusy. Další mi strčili své nástroje do rukou. Takto to však nevydrželo dlouho. Odepnuly mne z křesla a položili na zem. Konečně jsem mohla využít obě mé dírky. Konečně jsem mohla uspokojovat všech pět najednou. Byla jsem v nebi, děsně nadržená. Pak se jeden z nich položil a já na něj mohla nasednout. Využila jsem k tomu análek. A pak si všimla Tonyho. Ten jeho pohled, zračilo se v něm neskutečné vzrušení. A špetka žárlivosti? To ne! Řekla jsem si, že ho ještě víc vyvedu z rovnováhy. Začala jsem se hladit v klínu a na prsou. Ale ne dlouho. Opět jsem všude měla penisy a brzy i všechny dírky plné. To jsem konečně byla spokojená. Miluju to. Nevím jak dlouho to trvalo a kolikrát se do mne udělali. Skoro jsem nestíhala polykat všechno to sperma. Postupně však začali odpadávat a já stále nedosáhla orgasmu. A byla jen snad ještě víc nadržená. Muži se postupně vytratili. Zbyl jen jeden se kterým jsem si to několikrát rozdala v různých polohách, ale i ten se pak sbalil.

Pak jsem viděla Tonyho jak si to rozdává s naší Paní a já se rozhodla se přidat. Nejdřív jsem chtěla Tonyho trochu potrápit. A tak jsem si chvíli hrála s jeho prsy a jeho análním kolíkem. Pak jsme si krásně užili ve třech. Tony Lady několikrát přivedl k orgasmu. Pak nás chvíli nechala Paní užívat si spolu. Když už jsem konečně byla na hraně orgasmu, tak nás Lady zastavila. Nechtěla jsem, chtěla jsem tu hranici překročit, ale nemohla jsem si pomoct. Musela jsem přestat. A zase se nás ptala, zda chceme pokračovat. Nepřipadalo v úvahu, že by jsme mohli couvnout. Přikývli jsme a poklekli.

„V tom případě mí otroci se udělejte. Tím prokážete svojí oddanost a stanete se mým majetkem. A služte mi!“ Rozkázala nám Lady. A najednou jsme oba dva prožili ten nejsilnější orgasmus, který jsme kdy měli. Jen na základě rozkazu, který nám Lady dala. Nevěděli jsme jak je to možné. Dnes již víme, že Lady dokáže ovládat každý aspekt našeho života jen slovem. Nejspíše to bude mít něco společného s těmi audio/video hypnotizačními nahrávkami co jsou nám pouštěny vždy před a během spánku.


Následující Kapitola
ko-fi

One Response - Add Comment

Reply